Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?

2019-09-17 15:35 RW
Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?
Autor: Poszukiwany Poszukiwana Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA to akcja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Za pośrednictwem naszej anteny - wysyłamy na cały kraj apel odnośnie poszukiwań danej osoby. Wymieniamy jej cechy, a później czekamy aż się do nas zgłosi. O co dokładnie chodzi? Zasady przybliżamy na ESKA.pl!

Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA? Zasady są banalnie proste i przybliżamy je w tym miejscu na ESKA.pl. Pierwszym zwycięzcą w naszej wyjątkowej akcji jest Tomasz. Jak sam przyznał: Słyszał w Radiu ESKA, ale nie dowierzał, że to jego cechach z życia opowiadamy. Później wszedł na Facebooka ESKI, przeczytał wszystkie cechy i wciąż nie dowierzał. 

Zobacz: Poszukiwany Poszukiwana - sprawdź, czy to Ciebie szukamy!

Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w akcji?

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA to akcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było! O co dokładnie chodzi? Jakie są zasady? Otóż od początku wiemy, kto jest zwycięzcą i kto zgarnie od nas grubą kasę. Znamy imię i nazwisko poszukiwanej osoby oraz cechy z nią związane. Jedyny warunek jest taki, że poszukiwana osoba musi się do nas zgłosić. W jaki sposób poznać, że to właśnie ciebie szukamy? Na antenie Radia ESKA od samego rana podajemy szczegółowe cechy poszukiwanej osoby. Każdy, kto uważa, że to o nim mowa, powinien zgłosić się do nas dzwoniąc pod numer 664-402-302.

Poniżej podrzucamy antenowe wejścia z akcji Poszukiwany Poszukiwana. Posłuchajcie tych, którym nie udało się wygrać oraz Tomasza, który już się cieszy z wygranej kasy! 

Najnowsze