Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?

2019-09-17 15:35
Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?
Autor: Poszukiwany Poszukiwana Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA?

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA to akcja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Za pośrednictwem naszej anteny - wysyłamy na cały kraj apel odnośnie poszukiwań danej osoby. Wymieniamy jej cechy, a później czekamy aż się do nas zgłosi. O co dokładnie chodzi? Zasady przybliżamy na ESKA.pl!

Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w zabawie Radia ESKA? Zasady są banalnie proste i przybliżamy je w tym miejscu na ESKA.pl. Pierwszym zwycięzcą w naszej wyjątkowej akcji jest Tomasz. Jak sam przyznał: Słyszał w Radiu ESKA, ale nie dowierzał, że to jego cechach z życia opowiadamy. Później wszedł na Facebooka ESKI, przeczytał wszystkie cechy i wciąż nie dowierzał. 

Zobacz: Poszukiwany Poszukiwana - sprawdź, czy to Ciebie szukamy!

Poszukiwany Poszukiwana - o co chodzi w akcji?

Poszukiwany Poszukiwana w Radiu ESKA to akcja, jakiej jeszcze w Polsce nie było! O co dokładnie chodzi? Jakie są zasady? Otóż od początku wiemy, kto jest zwycięzcą i kto zgarnie od nas grubą kasę. Znamy imię i nazwisko poszukiwanej osoby oraz cechy z nią związane. Jedyny warunek jest taki, że poszukiwana osoba musi się do nas zgłosić. W jaki sposób poznać, że to właśnie ciebie szukamy? Na antenie Radia ESKA od samego rana podajemy szczegółowe cechy poszukiwanej osoby. Każdy, kto uważa, że to o nim mowa, powinien zgłosić się do nas dzwoniąc pod numer 664-402-302.

Poniżej podrzucamy antenowe wejścia z akcji Poszukiwany Poszukiwana. Posłuchajcie tych, którym nie udało się wygrać oraz Tomasza, który już się cieszy z wygranej kasy! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze