Tromba pokłócił się z Frizem o pieniądze. Prawda konfliktu wychodzi na jaw!

2022-09-27 10:25
Tromba pokłócił się z Frizem o pieniądze. Prawda konfliktu wychodzi na jaw!
Autor: Fame MMA (Tromba) / screen z filmu na YouTube: FRIZ W AFERKACH (Wardęga, czy Friz zawalczy we Freak Fight, kogo nie lubi Friz) / Aferki

Wspólnie zbierali Pokemony, jeździli na imprezy, ale przede wszystkim nagrywali filmy Ekipy od samego początku. Wieloletnia przyjaźń Tromby i Friza jest już przeszłością. Twórców poróżniły sprawy finansowe, ale nie tylko! Co powiedział Mateusz Trąbka? Jak tłumaczył konflikt z Karolem Wiśniewskim? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Friz i Tromba - kłótnia
  2. Friz i Tromba - EKIPA

Tromba i Friz nie odzywają się do siebie, co niewątpliwie wywołuje smutek wśród fanów. Również Mini Majk porzucił kontakt z Frizem i nie jest to tajemnica, że relacji pomiędzy nimi po prostu już nie ma. Tym bardziej szkoda, bo właśnie ci twórcy wspólnie stawiali pierwsze kroki nagrywając filmy, w ramach projektu Ekipa. Jak się okazuje spór pomiędzy Karolem Wiśniewskim i Mateuszem Trąbką dotyczy wielu istotnych spraw, w tym tych związanych z pieniędzmi. Niedawno zawodnik Fame MMA, w rozmowie z Żurnalistą, wywołał spore zamieszanie w internecie. Chętnie opowiedział o tym, jak wyglądało życie ekipowiczów, zdradził swoje plany na przyszłość, ale odniósł się również do twórczości narzeczonej Karola Wiśniewskiego, czyli Wersow. Stwierdził, że widzowie Ekipy są niesprawiedliwi, ponieważ gdy Weronika Sowa nagrywa takie same filmy, jak Murcix czy Marcysia, to fani pozytywniej doceniają materiały Wersow. Dodał, że oglądający filmy Ekipy szybko zmieniają zdanie odnośnie tego, kogo lubią i wolą oglądać. Teraz zdradził kolejne szczegóły!

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Friz i Tromba - kłótnia

Ekipa skończyła wspólne nagrywanie i przewidzieliśmy, że tak się właśnie stanie w kwietniu 2022. Kilka miesięcy później twórcy, którzy wspólnie mieszkali, nagrywali filmy, cieszyli się wspólnymi chwilami, nagle przestali się do siebie odzywać. Co więcej niektórzy z nich przestali obserwować się w mediach społecznościowych, co wzbudziło jeszcze większe zaniepokojenie wśród internautów. Sytuacja mocno zirytowała wiernych widzów, ponieważ ekipowicze po przeprowadzce do osobnych mieszkań rozstali się ze sobą bez słów wyjaśniających. Teraz każdy poszedł w swoją stronę, a Karol Wiśniewski doskonale radzi sobie z projektem Genzie.

Friz nigdy nie pokazywał TEGO zdjęcia. Internauci MOCNO oczarowani jego dawnym wyglądem

Jeszcze w lipcu 2022 fani zauważyli, że Tromba zniknął z listy członków Pigeon Pictures, czyli spółki należącej do Ekipa Holding. Czy to właśnie pieniądze poróżniły Friza i Trombę? Wiele wskazuje na to, że tak! Mateusz Trąbka, podczas pierwszej konferencji przed Fame MMA 16 opowiedział:

Skończył się Dom Ekipy, projekt się skończył - mówił Tromba

Ale czy skończył się Dom Ekipy, ale czy skończyła się też Twoja przyjaźń z Karolem - zapytał Wardęga na konferencji

Nie rozmawiamy ze sobą - odparł Trąbka

Czyli skończyła się również przyjaźń - stwierdził Wardęga

Skoro tak to interpretujesz, to pewnie tak. Nie było czegoś takiego, że kończę dzisiaj z tobą przyjaźń i nie gadamy. Po prostu poróżniły nas pewne aspekty, nie tylko ja tak mam z nim. Też inne osoby z Ekipy, nie będę wymieniać, te które są po 'naszej' stronie - Tromba.

Chodzi o sprawy finansowe? - dopytał Wardęga

Nie tylko to. Jest kilka rzeczy, ale to między innymi - zdradził Tromba.

Warto dodać, że Friz w czerwcu 2022, w programie Aferki mówił, że poróżniły ich zupełnie inne zainteresowania. Trąbka interesuje się walkami i motoryzacją, a to Wiśniewskiego kompletnie nie "grzeje". 

Friz i Tromba - EKIPA

Friz i Tromba jako przyjaciele wspólnie stawiali pierwsze kroki nagrywając filmy, w ramach projektu Ekipa. Wcześniej, bo w listopadzie 2016 roku, wspólnie tworzyli materiały dotyczące serii Pokemon Go. Mieli nawet koszulki, które sprzedawali swoim fanom. Niestety, ich wieloletnia znajomość nie przetrwała próby czasu, a ich drogi są zupełnie inne.

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze