Friz nigdy nie pokazywał TEGO zdjęcia. Internauci MOCNO oczarowani jego dawnym wyglądem

2022-09-27 8:07
Friz nie kryje dużego zaskoczenia. TEGO zdjęcia nigdy nie pokazywał!
Autor: screen z filmu na YouTube: OTO NASZ NOWY PIESEK / Friz / TikTok Friz nie kryje dużego zaskoczenia. TEGO zdjęcia nigdy nie pokazywał!

Karol Wiśniewski ujawnił, jak wyglądał w przeszłości! Choć dostępne są nagrania, gdy jako dziecko jeździł na rolkach, to nie są one jednak tak wyraźnie. Teraz pokazał bardzo dokładne zdjęcie, które wywołało spore poruszenie wśród jego fanów. Jak kiedyś wyglądał Friz? Co piszą internauci? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Friz jako chłopiec - jak wyglądał?

Friz uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Nie tylko, jeśli chodzi o filmy, pomysły, ale również codzienne życie, którym chwali się w mediach społecznościowych. Chociażby na InstaStories często opowiada o tym, co robi w wolnym czasie, jak wyglądają kulisy jego pracy, a także, co planuje zrobić w przyszłości. Niedawno jeden z najpopularniejszych internetowych twórców postanowił pochwalić się swoją kartą rowerową i motorowerową, co wywołało duże poruszenie w komentarzach. Uprawnienia do jeżdżenia rowerem i motorowerem zdobył kilkanaście lat temu, będąc małym chłopcem. Do karty doklejone jest jego zdjęcie z przeszłości i to właśnie ono robi furorę. Fani nigdy wcześniej go nie widzieli!

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Friz jako chłopiec - jak wyglądał?

Karol Wiśniewski miał bardzo krótko ścięte blondwłosy. Od najmłodszych lat uwielbiał sport, co pokazywał od samego początku swojej przygody z serwisem YouTube. Friz jako 14-latek zasuwał na rolkach i fani do dziś chętnie wracają do nagrań "Wiśni". Twórca Ekipy pokazał zdjęcie z przeszłości za pośrednictwem TikToka. Wszystko to w rytm zwrotki, za którą odpowiada Mata: Trochę poryło mi łeb, ale wciąż jak sklep wielki. Kiedyś byłem mały, no a teraz jestem wielki.

Hania z Genzie nazwała go Bubusiem, a jedna z fanek domaga się, by powrócił do dawnego wyglądu. Są też komentarze:

  • Ale mocno się zmieniłeś!;
  • Wygląda jak ten brat Lexy;
  • Wygląda trochę jak bajek;
  • Ogólnie przeszedłeś solidny glow up;
Sonda
Jak bardzo zmienił się Friz?

Niewątpliwie przełomowym momentem w karierze Karola Wiśniewskiego było założenie z przyjaciółmi projektu Ekipa. Z sukcesem realizuje go od 2018 roku. Od tamtego czasu twórcy odnieśli sukces wydając debiutancki album z megahitami, wprawili wszystkich w zakupowe szaleństwo sprzedając lody, napoje i zeszyty, ubrania z kolekcji Ekipatonosi, a co więcej długo szykowali się do debiutu na giełdzie i to się udało. Jeśli myśleliście, że to koniec, to jesteście w błędzie. W 2022 roku Ekipa wypuściła pączki, a w planach jest produkcja gier wideo i serialu animowanego. W tym celu rozwijane jest studio animacji filmów Pigeon Studios. Zarobki Ekipy Friza 2021 to głównie Ekipa Management, czyli sprzedawanie reklam, Ekipatonosi zajmujące się sprzedażą odzieży i gadżetów, a także Ekipa Investments, Pigeon Pictures i GG Bay. Zysk netto za 2021 rok wyniósł ponad 9,5 mln złotych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze