Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: WIELKI WYŚCIG O 100.000 ZŁ! (ODC 1/5) / Karol Friz Wiśniewski Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

2022-09-26 12:42

Karol Wiśniewski odnosi sukces za sukcesem. Po tym, gdy zakończył nagrywanie w Domu Ekipy bardziej skupił się na działalności Genzie i przynosi to zamierzony skutek. Tylko w sierpniu filmy kanału z nowymi Youtuberami miały 57 milionów wyświetleń, co stawia ich w absolutnej czołówce, jeśli chodzi o polski YouTube.

Spis treści

  1. Friz - pieniądze 2022
  2. Friz - zarobki, majątek, pieniądze

Wiele osób zastanawiało się, jakie będą losy Karola Wiśniewskiego po tym, gdy przestanie on nagrywać z Trombą, Patecem, Mini Majkiem, czy Murcix. Tym bardziej, że po ogłoszeniu zakończenia projektu Dom Ekipy notowania całego Holding, w ostatnich sześciu miesiącach drastycznie spadły z 7,20 złotych na 3,13 złotych. Friz nie raz udowodnił, że ma głowę do interesów, dzięki którym zarabia dużą kasę. Sprzedaż pączków, zeszytów, ciuchów, to nie wszystko. Youtuber zabezpieczył się finansowo tworząc Genzie, wyłaniając uczestników w ramach programu Twoje Pięć Minut. W sierpniu 2022 jego projekt miał 57 milionów wyświetleń, co stawia go w czołówce, jeśli chodzi o polski internet. Jak przekłada się to na zarobek? Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie

Friz i Wersow dumni z wygranej Mini Majka. Ten nawet NIE ZAREAGOWAŁ na ich gratulacje!

Friz kiedyś i dziś

Friz - pieniądze 2022

Zarobki Friza za filmy Genzie mogą być zaskoczeniem. Nie są to oczywiście pieniądze, które w stu procentach idą na konto Youtubera. Musi on opłacić montażystów, operatorów kamery, ale przede wszystkim członków projektu. Płaci również za gadżety lub atrakcje, które są niezbędne do nagrania hitowego odcinka. Według Sergiusza Górskiego, czyli Nitrozyniaka, Genzie za 57 milionów wyświetleń zarobiło w sierpniu około 300 tysięcy złotych. Wszystko jednak zależy od wielu czynników takich jak, ilości reklam, watch-time'u, czy chociażby monetyzacji poszczególnych treści.

Listen to "6 nawyków ludzi, którzy nigdy nie są spłukani [PORACHUNKI OSOBISTE]" on Spreaker.

Friz - zarobki, majątek, pieniądze

Zarobki Friza 2022 to jeden z najgorętszych tematów. Wiele osób zastanawia się, czy utrzyma swoją pozycję w gronie najbogatszych Polaków młodego pokolenia. Patrząc na spadek Ekipa Holding będzie o to bardzo ciężko. Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero w przyszłym roku. Warto przypomnieć, że zgodnie z zeznaniem finansowym Ekipa Holding w 2021 roku odnotowała przychód netto ze sprzedaży prawie 45,8 mln złotych. Ponad 33 miliony złotych przyniosły koszty działalności. Biorąc pod uwagę wszystkie podatki, wydatni, zysk netto wyniósł ponad 9,5 miliona złotych. 

Friz i Wersow pokazali nowy dom. Willa jak z bajki! "Coś się kończy, coś zaczyna"

Sonda
Czy oglądasz filmy Genzie?