Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

i

Autor: screen z filmu na YouTube HIGH League 4 DZIEŃ Z: Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

2022-09-08 11:40

Mini Majk zdecydował się oficjalnie potwierdzić, że zakończył znajomość z Frizem. Dokładniej po czterech latach postanowili zerwać ze sobą kontakt i pójść w dwie inne strony. Nie to jednak, w całej sytuacji jest zaskoczeniem. Mateusz Krzyżanowski zszokował widzów Ekipy mówiąc, że to nie on szukał Friza, tylko Friz szukał jego. O co dokładnie chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Mini Majk - kontakt Frizem

Mini Majk całkowicie porzucił kontakt Frizem, co bardzo zdziwiło internautów. W końcu jego dziewczyna, Paulina Kozłowska często pojawia się na filmach Karola Wiśniewskiego czy chociażby Wersow! Wystarczy przypomnieć, że wpadka Pauliny Kozłowskiej miała miejsce właśnie na filmie Friza. Osoba montująca materiał nie dostrzegła wstydliwego momentu, kiedy to pierś dziewczyny Mini Majka wysunęła się z kostiumu. Były podejrzenia, że to przez wspomniany brak cenzury Krzyżanowski pokłócił się z Wiśniewskim. Ostatecznie konflikt ma swoją genezę nieco wcześniej. Atmosfera zaczęła się psuć wtedy, gdy ekipowicze zaczęli opowiadać o zbliżającej się wyprowadzce z willi pod Krakowem. Pierwsza, bo już w marcu 2022, plany twórców zdradziła Murcix. Od tamtego momentu pojawiały się kolejne szczegóły, a my zaczęliśmy snuć teorię, że Ekipa Friza przestanie nagrywać w ulubionym składzie. Tak też się stało. Członkowie projektu Ekipa stworzyli dwa osobne obozy, a co więcej przestali się obserwować w mediach społecznościowych. 

Friz kupił fance bilety na koncert Harrego Stylesa! Jego reakcja zaskoczyła wszystkich

Friz kiedyś i dziś

Mini Majk - kontakt Frizem

Mini Majk był członkiem Ekipy Friza od samego początku. Zaczynał u boku Tromby, a także Wujka Łukiego i Friza, którzy odpowiadali za stworzenie projektu. Karol Wiśniewski kompletując swoją grupę chciał zapewne, żeby były to osoby wyróżniające się, a jednocześnie zdolne do tworzenia zwariowanych rzeczy. 28 czerwca 2018 roku wrzucił na swój prywatny profil w serwisie Facebook post z pytaniem: Poszukuje dorosłej osoby, która jest bardzo niska (potocznie mówiąc jest 'karłem), ma duży dystans do siebie i chce SPORO zarobić!

Jak zrelacjonował Mini Majk na kanale High League: - Gościu, który był managerem Afterbengu (klub taneczny przyp. red.) znał się z Karolem i mnie polecił. Po prostu się spotkaliśmy, przegadaliśmy temat i rozpoczęliśmy współpracę. W tym samym materiale Krzyżanowski z dumą powiedział, że to Friz szukał go, a nie on jego. Internauci odebrali to jako okazanie braku szacunku, za to co Karol Wiśniewski dla niego zrobił. Pod filmem High League pojawiły się opinie, że gdyby nie Friz to Mini Majk nie byłby znany i nie zarobiłby dużych pieniędzy. Wierni widzowie są przekonani, że powinien okazać mu wdzięćzność.

Sonda
Mini Majk powinien nagrywać z Frizem?

Mimo to Mini Majk nie utrzymuje kontaktu z Frizem. Być może jest to spowodowane opinią, jaką podzielił się Friz w programie Aferki na YouTube. Potwierdził, że Majkel już nie do końca dobrze czuje się w roli, jakiej jest. Stwierdził, że szuka on pomysłów po omacku i nie wychodzi to dobrze. Mini Majk w przeszłości sam też stwierdził: - Nie mam pomysłu na mój kanał. Trochę uciekam z YouTube, bo jestem wypalony. Nie chcę robić filmu, z którego nie jestem zadowolony. Wersow wyciągnęła od Wujka Łukiego kolejną opinię o Mini Majku. Łukasz Wojtyca powiedział, że ten twórca nie skorzystał z potencjału, jaki dawała mu obecność w Ekipie Friza: - Wydaje mi się, że taką osobą, która sobie najgorzej sobie poradziła jest Mini Majk. On świetnie się czuł, w momencie, kiedy nagrywał u Karola, u kogoś, ale w momencie jak gdyby ta odpowiedzialność za wymyślanie własnego kontentu i tak dalej, to on się wypalił i nie miał pomysłu.