Tour de ESKA.pl - jak się zgłosić i zgarnąć wypasione zegarki?

2019-08-05 13:57
Tour de ESKA.pl
Autor: ESKA.pl

Wyścig, który dostarcza ogromnych emocji. Wyścig, w którym trzeba się wykazać uwagą, czujnością i refleksem. Wyścig, który może wygrać każdy! Tour de ESKA.pl to opcja, za sprawą której możecie zgarnąć wypasione zegarki! Jak się zgłosić? Co trzeba zrobić, by wygrać? Zasady naszej nowej zabawy są banalnie proste! Przekonajcie się i sprawdźcie już teraz!

W czasie, gdy najlepsi kolarze świata rywalizują na wymagających i męczących odcinkach podczas Tour de Pologne, Wy możecie walczyć w Tour de ESKA.pl! Takiego wyścigu jeszcze nie było! Nie musicie potrafić jeździć na rowerze. Wystarczy wykazać się refleksem, szybkością, uwagą i kreatywnością. Do zgarnięcia wypasione zegarki Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne Special Edition. Co dokładnie trzeba zrobić?

Tour de ESKA.pl - jak się zgłosić?

Takiego wyścigu jeszcze nie było! Tour de ESKA.pl, to wyjątkowa szansa, by wykazać się szybkością, refleksem i kreatywnością. Jeśli spełnicie te trzy kwestie, to macie szansę zgarnąć wypasione zegarki od Tissot. Co dokładnie trzeba zrobić? Włączcie Radio ESKA, słuchajcie od poniedziałku, 5 sierpnia do piątku, 9 sierpnia. Bądźcie czujni, bo gdy tylko DJ ogłosi na antenie start etapu, będziecie mieć 15 minut, żeby wejść na stronę główną ESKA.pl i znaleźć taką grafikę:

Tour de ESKA.pl - jak się zgłosić i zgarnąć wypasione zegarki?
Autor: Tour de ESKA.pl Tour de ESKA.pl - jak się zgłosić i zgarnąć wypasione zegarki?

Gdy tylko znajdziecie powyższą grafikę na stronie głównej ESKA.pl, należy w nią kliknąć i jak najszybciej wypełnić formularz konkursowy. W okienku na stronie https://nagroda.eska.pl, należy w kreatywny sposób dokończyć następujące zdanie: 

Dokończ zdanie – zawsze znajdę czas na…

Uczestnicy, którzy wg oceny komisji konkursowej udzielą najciekawszej i najbardziej kreatywnej odpowiedzi na Pytanie Konkursowe w formularzu, otrzymają nagrodę. Powodzenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze