ESKA Summer City 2019 - energia i moc w Kołobrzegu, Szczecinie i na Śląsku! [ZDJĘCIA]

2019-07-30 14:21 RW
ESKA Summer City 2019 - energia i moc w Kołobrzegu, Szczecinie i na Śląsku! [ZDJĘCIA]
Autor: ESKA Summer City 2019 ESKA Summer City 2019 - energia i moc w Kołobrzegu, Szczecinie i na Śląsku! [ZDJĘCIA]

Pierwsza połowa wakacji 2019 za nami, ale nie zwalniamy tempa! Nasza ekipa ESKA Summer City już pakuje do toreb kolejne limitowane prezenty i ładuje kolejną dawkę pozytywnej energii. Co działo się w ostatnich dniach? Jak bawiła się eskowa ekipa i słuchacze Radia ESKA? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

ESKA Summer City 2019 trwa w najlepsze! Do tej pory nasze patrole spotkać można było m.in. we wrocławskim aquaparku czy podkrakowskich Michałowicach, w których odbył się Młyn Trail. Bawiliśmy się również w Gliwicach, podczas Międzynarodowych Pokazów Pirotechniki i Laserów. Rozdawaliśmy również paszporty do... Sosnowca! Niezapomniane chwile przeżyliśmy także w Kołobrzegu i w Szczecinie! Co się działo? Przekonajcie się oglądając zdjęcia poniżej!

ESKA Summer City 2019 - Szczecin, Kołobrzeg i Śląsk

Ekipa ESKA Summer City wraz z Tauron Polska Energia gwarantuje wam dobrą zabawę, zapewnia wyjątkowy nastrój i dostarcza dawkę pozytywnej energii. W ostatni weekend lipca nasze patrole pojawiły się m.in. Suchaniu i Trzebierzu na IV Biegu Neptuna. W rywalizacji na piasku i w wodzie wzięła również nasza ekipa! 

Najnowsze