ESKA Summer City 2019 - odjechana zabawa w naszym busie! Zobacz zdjęcia

2019-07-15 15:43
ESKA Summer City 2019 - odjechana zabawa w naszym busie! Zobacz zdjęcia
Autor: Radio ESKA ESKA Summer City 2019 - odjechana zabawa w naszym busie! Zobacz zdjęcia

Zabawa, szaleństwo, hity na czasie i wakacyjny klimat - to wszystko w naszym ESKA Summer City Busie! Razem z siecią Play przemierzamy setki kilometrów i pojawiamy się wszędzie tam, gdzie są słuchacze Radia ESKA! Co działo się do tej pory? Dlaczego warto bawić się razem z nami? Przekonajcie się oglądając zdjęcia na ESKA.pl

Ekipa ESKA Summer City wraz z siecią komórkową Play wyruszyła na ulice Waszych miast! Robimy setki kilometrów i pojawiamy się wszędzie tam, gdzie bawią się słuchacze Radia ESKA. Jeśli już spotkacie naszego ESKA Summer City Busa, to możecie być pewni wyjątkowej zabawy, koncertu na żywo, szaleństwa, hitów na czasie, nagród i ogólnie wakacyjnego klimatu! Na początku naszej trasy odwiedziliśmy m.in. Kameralne Lato w Radomiu, Fiestę Balonową w Białymstoku, byliśmy na meczu Gortat vs Wojsko Polskie w Łodzi. Przed nami kolejne wyjątkowe spotkania z wami!

ESKA Summer City Bus - zdjęcia

Najlepsza muza i największe gwiazdy, ogromny worek prezentów od Radia ESKA, a to wszystko w naszym ESKA Summer City Busie! Akcja Eska Summer City trwa przez całe wakacje, więc wypatrujcie nas na ulicach Waszych miast. Zobaczcie poniższą galerię, jak bawiliśmy się do tej pory!

Najnowsze