ESKA Summer City 2019 - doładuj się energią i zgarnij kasę na lato!

2019-06-24 9:45
ESKA Summer City 2019 - doładuj się energią i zgarnij kasę na lato!
Autor: ESKA.pl ESKA Summer City 2019 - doładuj się energią i zgarnij kasę na lato!

ESKA Summer City powraca do Waszych miast! Coroczna, wakacyjna akcja, podczas której ESKOWA ekipa rozgląda się za najlepszymi letnimi miejscówkami i atrakcjami dla mieszkańców. W których miejscach bawić się w wakacje? Gdzie warto pojawić się latem? Słuchajcie naszych relacji w Radiu ESKA, a już teraz - na ESKA.pl - sprawdźcie, jak zgarnąć kasę na lato!

Bieganie, skok ze spadochronu, zabawa do białego rana albo niezapomniany koncert. Można też postawić na relaks, wypoczynek i opalanie. Sposobów na spędzenie wakacji jest mnóstwo. Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji, co robić w wakacje, to wspólnie z TAURON Polska Energia pędzimy z pomocą! Weźcie udział w naszym konkursie i zgarnijcie kasę na lato! 

Weź udział: ESKA Summer City 2019 - doładuj się energią i zgarnij kasę na lato!

ESKA Summer City 2019 - konkurs

ESKA Summer City 2019 i TAURON Polska Energia dają Wam możliwość zgarnięcia kasy na wakacyjne szaleństwa! Co trzeba zrobić? Zasady naszej zabawy są proste! Wrzućcie zdjęcie pokazując nam, jak wyglądają wasze wakacje i opiszcie, w jakich okolicznościach powstała wysłana do nas fota.

Z kasą będziecie mogli zrobić, co chcecie: zorganizować grilla ze znajomymi, wybrać się na imprezę życia, kupić sprzęt, który przyda się wam w trakcie wakacji - pomysłów jest mnóstwo. Do zgarnięcia 500 złotych. 

Wszystko to za pośrednictwem naszej strony internetowej: http://www.summercity.eska.pl

Najnowsze