Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 1 - kto wystąpi w Sopocie 13.08?

2019-08-13 8:27
Agnieszka Chylińska
Autor: MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS

TOP of the TOP Sopot Festival 2019 to bez dwóch zdań jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata! Po raz kolejny, na deskach legendarnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpi kilkudziesięciu artystów, reprezentujących różne epoki muzyczne. Nie zabraknie największych gwiazd muzyki z Polski, jak i z zagranicy. Kto wystąpi podczas inauguracyjnego dnia festiwalu 13 sierpnia 2019 roku? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Top of the Top Festival 2019 - kto wystąpi pierwszego dnia? To pytanie zadają sobie wszyscy ci, którzy zamierzają spędzić swoje wtorkowe popołudnie, oglądając transmisję na żywo z koncertu. Impreza co roku przyciąga przed telewizory miliony telewidzów. Zapewne nie inaczej będzie w tym roku. Telewizja TVN wraz z miastem Sopot postawili na prawdziwe gwiazdy. Od 13 do 15 sierpnia 2019 roku, Opera Leśna po raz kolejny gościć będzie najpopularniejsze nazwiska w muzyce. Na scenie zaprezentują się idole znani głównie młodym widzom, jak również wokaliści, którzy największe sukcesy odnosili w ubiegłych dekadach. Kto dokładnie wystąpi podczas pierwszego dnia - 13 sierpnia?

Sopot Top of The Top Festival 13.08.2019 - kto wystąpi?

Pierwszy dzień imprezy obfitował będzie w niezapomniane występy prawdziwych legend sceny muzycznej. Na scenie zobaczymy największe diwy lat osiemdziesiątych oraz polskich wykonawców, których znają i uwielbiają Polacy w każdym wieku. Koncert odbędzie się pod hasłem FOREVER YOUNG. Wieczór otworzy występ Bonnie Tyler, wykonawczyni takich hitów jak Holding Out For A Hero oraz Total Eclipse Of The Heart. W następnej kolejności, na deskach Opery Leśnej zaśpiewają: John Parr, Glass Tiger, Katrina (Ex Katrina & The Waves), Jennifer Paige, Agnieszka Chylińska, Perfect, Lombard, Anita Lipnicka, Felicjan Andrzejczak, Acid Drinkers, Sebastian Riedel & Cree oraz Kombi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze