Tomson i Baron odchodzą z The Voice of Poland? Kto mógłby ich zastąpić?

2021-11-24 11:24
Tomson i Baron
Autor: TVP

Tomson i Baron to najpopularniejsi trenerzy z formatu The Voice. Widzowie mogą oglądać ich nie tylko w The Voice Kids, ale także w The Voice of Poland! Czy niebawem odejdą z muzycznego talent-show dla dorosłych? Czy to w ogóle możliwe?! Szczegóły na ten temat sprawdzicie poniżej, czytając nasz artykuł.

Tomson i Baron odchodzą z The Voice of Poland? Kto mógłby ich zastąpić? Czy to w ogóle możliwe?! The Voice of Poland to muzyczny program, który cieszy się ogromną popularnością w Polsce od 2011 roku. To wszystko za sprawą uczestników, którzy pokazują na scenie swój wokalny talent, ale także przez trenerów, którzy prosto ze swoich czerwonych foteli zawsze dają czadu! Co ciekawe, najdłuższy staż w The Voice of Poland mają dwaj trenerzy. Mowa oczywiście o Tomsonie i Baronie, którzy w programie są od drugiej edycji. Chłopaki mieli jedną przerwę podczas 9. sezonu, jednak ponownie wrócili do gry i zasiedli od 10. edycji na czerwonych fotelach. Oprócz tego można ich również oglądać w formacie dla młodszej publiczności - The Voice Kids. To właśnie tam duet z Afromental zasiada ciągiem od pierwszego sezonu, podobnie jak Dawid Kwiatkowski. Czy wyobrażacie sobie The Voice of Poland bez Tomsona i Barona? Czy w nowej edycji może ich zabraknąć?

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5

Czy Tomson i Baron odejdą z The Voice of Poland?

W ostatnim czasie zaczęło pojawiać się sporo informacji o tym, że prawdopodobnie Tomson i Baron odejdą z The Voice of Poland. Fani chłopaków na samą myśl o tym, że mogłoby ich zabraknąć w 13. sezonie show, mocno się zasmucili i nie wyobrażali sobie, kto mógłby ich zastąpić. Co ciekawe, mówiło się nawet, że trenerzy zostali zwolnieni! Jednak możecie być spokojni, ponieważ były to tylko plotki, o czym poinformował sam Tomson. Najprawdopodobniej w nowej edycji na fotelach zasiądą ponownie Tomson i Baron. Chłopaków będzie można oglądać także w The Voice Kids 5.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 12 - kiedy jest FINAŁ? Kiedy ostatni odcinek w TV?

Sonda
Czy Tomson i Baron powinni zostać w "The Voice"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze