The Voice of Poland

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

The Voice of Poland 12 - kiedy jest FINAŁ? Kiedy ostatni odcinek w TV?

2021-11-27 16:09

The Voice of Poland to muzyczny program, który cieszy się ogromną popularnością w Polsce od 2011 roku. Obecnie jesteśmy świadkami emitowania na TVP2 12. edycji talent-show. Kiedy jest finał sezonu? Kiedy oglądać ostatni odcinek w telewizji? Szczegóły odnośnie finałowego odcinka The Voice of Poland 12, znajdziecie poniżej.

The Voice of Poland 12 - FINAŁ zbliża się wielkimi krokami. Muzyczny program The Voice of Poland od 2011 roku budzi ogromne emocje wśród widzów przed telewizorami. To wszystko przez uczestników, którzy pokazują na scenie swój wokalny talent, ale także przez trenerów, którzy prosto ze swoich czerwonych foteli dają po prostu czadu! Obecnie trwa 12. edycja The Voice of Poland, w której nastąpiły zmiany. Do grona trenerów dołączyła piosenkarka Sylwia Grzeszczak, która zasiadła w tym sezonie przy Justynie Steczkowskiej, Marku Piekarczyku oraz obok Tomsona i Barona. Uczestnicy cały czas zacięcie i śpiewająco walczą o wejście do finału. Kto dołączy do grona zwycięzców z poprzedniej edycji? Tego oczywiście dowiemy się podczas ostatniego odcinka! Kiedy obejrzeć go w TV? Czy będzie na żywo? Kiedy FINAŁ The Voice of Poland?

Steczkowska krzyczy na fałszującą uczestniczkę The Voice

The Voice of Poland 12 - kiedy jest FINAŁ?

Kiedy jest ostatni odcinek The Voice of Poland 12? Zwycięzcę jesiennej edycji The Voice of Poland 2021 poznamy już w sobotę 4 grudnia. Ostatni odcinek odbędzie się oczywiście na żywo, a jego emisja rozpocznie się o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?