Tomson i Baron - wiek, wzrost, zespół, Facebook. Czy to bracia?

2022-04-23 19:52

Wszystko co chcecie wiedzieć o Baronie i Tomsonie z Afromental w jednym miejscu! O co pytacie wujka Google'a? Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat jurorów The Voice of Poland.

Tomson i Baron - ile mają lat, jak wygląda ich Facebook i czy są braćmi? Internauci pytają Google o Tomsona i Barona, muzyków zespołu Afromental i jurorów The Voice Kids. Sprawdziliśmy, o co pytacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania o Tomaszu Lachu i Aleksandrze Milwiw-Baronie.

Tomson i Baron - wiek

Baron, czyli Aleksander Milwiw-Baron urodził się 13 grudnia 1983 roku. Tomasz Lach jest od Barona straszy jedynie kilka miesięcy. Tomson urodził się bowiem 13 lipca 1983 roku.

Tomson i Baron - zespół

Tomson i Baron są muzykami związanymi z Afromental.  Zespół pochodzący z Olsztyna, wykonujący muzykę z pogranicza R&B, hip-hopu i soulu został założony w 2004 roku. Tomson jest wokalistą, Baron gitarzystą.

Tomson i Baron - Facebook

Tomsona i Barona znajdziemy na Facebooku zarówno osobno, jak i razem na profilu zespołu Afromental.

Czy Tomson i Baron to bracia?

Tomson i Baron nie są braćmi. Panowie są przyjaciółmi, którzy grają razem w zespole Afromental.

Tomson i Baron - wzrost

Tomson jest średniego wzrostu - ma ok. 170 cm. Natomiast Baron należy do niezwykle wysokich osób! Muzyk mierzy ok. 190 cm wzrostu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze