Dawid Kwiatkowski - wzrost, Instagram, wiek, piosenki, czy ma dziewczynę?

i

Autor: Fot. wbf Dawid Kwiatkowski z fanami

Dawid Kwiatkowski - wzrost, Instagram, wiek, piosenki, rodzice, brat, czy ma dziewczynę?

2023-04-29 19:38

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Wszystko, co chcecie wiedzieć o artyście będącym jurorem The Voice Kids, znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Dawid Kwiatkowski - ile ma lat i wzrostu, czy ma dziewczynę i jakie piosenki są jego największymi hitami. Na ESKA.pl sprawdzamy, jakich informacji o wokaliście i trenerze The Voice Kids szukacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania.

Dawid Kwiatkowski z koncertem w ESKA Live! Poznajcie romantyczne wydanie artysty

Dawid Kwiatkowski - wiek

Dawid Kwiatkowski to wokalista młodego pokolenia. Trener The Voice Kids urodził się 1 stycznia 1996 roku.

Dawid Kwiatkowski - wzrost

Dawid Kwiatkowski ma 174 cm wzrostu.

Czy Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?

Dawid Kwiatkowski nie mówi wiele o swoim życiu uczuciowym, dlatego nie do końca wiadomo, czy artysta znalazł już swoją miłość.

Dawid Kwiatkowski - piosenki

Dawid Kwiatkowski ma na swoim koncie wiele hitów. Do najważniejszych utworów artysty możemy zaliczyć m.in. takie piosenki jak: Na zawsze, Yin Yang, Biegnijmy czy COUNTDOWN. Co więcej, w 2021 roku miała miejsce premiera jego najnowszego hitu Bez Ciebie.

Dawid Kwiatkowski - Instagram

Dawid Kwiatkowski prowadzi swój oficjalny profil w serwisie Instagram. Artystę znajdziecie @kwiatkowsky. Artysta na Insta wrzuca sporo zdjęć ze swojej pracy. Znajdziemy tam fotki z sesji, programów czy koncertów. Na profilu Dawida nie brakuje też prywatnych fotek z prywatnych sytuacji.

to stworzenie sprawia, że wszędzie czuję się jak w domu. @weedowsky Post udostępniony przez Dawid Kwiatkowski (@kwiatkowsky)

Dawid Kwiatkowski - rodzice

Rodzice Dawida Kwiatkowskiego to Agnieszka Kwiatkowska i Jacek Kwiatkowski. Mamę Dawida widzowie mogą znać z programu Starsza pani musi fiknąć, w którym wystąpiła razem z synem.

Dawid Kwiatkowski - brat

Bratem Dawida Kwiatkowskiego jest Michał Kwiatkowski. Jest piosenkarzem, który mieszka we Francji. Tam wystąpił w programie Star Academy, gdzie wystąpił u boku Eltona Johna. W Polsce można było go poznać w Tańcu z gwiazdami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE