Tomash zagra koncert w szczytnym celu z okazji WOŚP 2022. Co i kiedy zaśpiewa? [DATA, GODZINA]

2022-01-29 18:44
Tomash
Autor: screen z YouTube/tomash

Tomek Gregorczyk, którego dobrze znacie z The Voice Kids i 4Dreamers, zagra koncert w szczytnym celu. To wszystko z okazji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kiedy, gdzie i o której godzinie odbędzie się jego koncert? Jakie piosenki zaśpiewa Tomash? Sprawdźcie szczegóły.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nadchodzi wielkimi krokami! Już w niedzielę 30 stycznia na ulicach polskich miast, pojawią się wolontariusze z puszkami, do których będzie można dołożyć swoją cegiełkę. W tym roku akcja charytatywna nosi hasło Przejrzyj na oczy, a jej celem jest wsparcie diagnostyki i leczenia wzroku dzieci w Polsce. Za zebraną darowiznę, zostaną zakupione przez fundację potrzebne sprzęty - między innymi: lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka, synoptofory do pomiaru kąta zeza, czy też stoły operacyjne. Oprócz cudownych wolontariuszy, którzy będą chodzić po ulicach z puszkami i czerwonymi sercami, na wszystkich czekają także licytacje internetowe, specjalny program w TV, a także coś dla fanów muzyki czyli koncerty. Co ciekawe, na scenie jednego sztabu pojawi się także znany wokalista młodego pokolenia Tomash, czyli Tomek Gregorczyk. Gdzie odbędzie się jego koncert?

Kuba Szmajkowski gotowy na Eurowizję 2022!

Tomek Gregorczyk - koncert WOŚP

Tomek Gregorczyk, który figuruje w branży muzycznej pod pseudonimem Tomash, ma dookoła siebie grono wiernych fanów, dlatego z pewnością ucieszą się na wieść o jego koncercie. Artysta wystąpi podczas 30. Finału WOŚP już w niedzielę 30 stycznia na warszawskich Bielanach, a dokładniej w CRS Bielany przy ul. Lindego 20. Jego koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 i choć nie wiemy jakie piosenki zaśpiewa dla publiczności, to możemy domyślać się tylko, że będą to jego hity - Wyścig oraz Zapach Perfum.

ZOBACZ TAKŻE: Tomash z 4Dreamers odpowiada Kubie i wbija mu szpilę. Wypomniał koledze jego zachowanie

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze