Chłopaki z 4Dreamers nie pogratulowali Kubie sukcesu! Nowa wojna w show-biznesie?

2022-01-20 15:02
Kuba Szmajkowski o chłopakach z 4Dreamers
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Zespół 4Dreamers odnosił w Polsce wielkie sukcesy, a jego członkowie szybko mianowani zostali idolami nastolatków. Mimo tego grupa się rozpadła, a największą karierę wśród chłopaków robi obecnie Kuba Szmajkowski. W wywiadzie u nas wokalista wyznał, że nie utrzymuje kontaktu z kolegami z boysbandu.

Kuba Szmajkowski nie utrzymuje kontaktu z chłopakami z 4Dreamers. Choć od rozpadu jednej z najpopularniejszych grup muzycznych minęło stosunkowo niewiele czasu, tworzący ją artyści nie mają obecnie ze sobą żadnego kontaktu. Kuba, Tomek, Maks i Mateusz poznali się na planie pierwszej edycji The Voice Kids. Przez ponad trzy lata działalności zdążyli nagrać aż dwa albumy studyjne i zagrać wiele koncertów. Dziś bezsprzecznie największe kariery solowe robią Tomek Gregorczyk oraz Kuba Szmajkowski. Artyści wydali po dwa solowe single, które zebrały pozytywne recenzje od internautów. Kuba poszedł jednak o krok dalej i zgłosił utwór LOVESICK jako propozycję do Eurowizji 2022. O tym, czy artysta pojedzie do Turynu, by reprezentować nasz kraj, dowiemy się 19 lutego. Przy okazji wywiadu postanowiliśmy zapytać Kubę o to, czy któryś z chłopaków z 4Dreamers pogratulował mu tego wielkiego sukcesu. Okazało się, że nie.

Sonda
Czy Kuba Szmajkowski to dobry wybór na Eurowizję?

Kuba Szmajkowski o 4Dreamers

4Dreamers to bardzo ważny rozdział w karierze zawodowej Kuby Szmajkowskiego. W rozmowie z nami artysta przyznał, że do tej pory żaden z chłopaków nie odezwał się do niego w sprawie Eurowizji. Mimo tego artysta nie chowa urazy do żadnego z nich i przypuszcza, z czego może to wynikać. Sprawdźcie fragment naszego wywiadu z potencjalnym reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022.

Kuba o powrocie 4Dreamers. Nie ma kontaktu z chłopakami!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze