Tom Odell

i

Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Tom Odell w Polsce 2023. Autor hitu Another Love zaśpiewa ZA DARMO

2022-12-08 16:20

Jego piosenka Another Love podbiła serca setek milionów słuchaczy na całym świecie. Tom Odell, bo o nim mowa, nie może narzekać na brak fanów także w Polsce. Wszyscy polscy wielbiciele talentu wokalisty będą mieli okazję posłuchać go na żywo już w przyszłym roku. I co najważniejsze - całkowicie za darmo. Sprawdźcie, gdzie i kiedy wystąpi Brytyjczyk.

Tom Odell w Polsce ZA DARMO to nie żart! Brytyjski wokalista, którego hit Another Love podbił serca milionów słuchaczy na całym świecie, powraca do naszego kraju, by zaśpiewać swoje największe hity i nie tylko. Zwycięzca statuetki BRIT Critics’ Choice Awards występował w Polsce kilkukrotnie, jednak do tej pory jeszcze nigdy bezpłatnie. Oficjalnie wiadomo już, że piosenkarz będzie największą gwiazdą przypadającego w przyszłym roku koncertu z okazji 600. urodzin miasta Łódź. W związku z tak hucznym jubileuszem władze jednej z największych polskich miejscowości zapowiedzieli szereg atrakcji, w tym występy uwielbianych przez polską, a nie tylko łódzką publiczność artystów muzycznych. Sprawdźcie, gdzie i kiedy dokładnie Tom Odell zaśpiewa w Łodzi. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Tom Odell zaśpiewał z uchodźcami na dworcu. TYM wykonaniem wywołał ŁZY wzruszenia

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Tom Odell w Łodzi 2023

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, Tom Odell wystąpi w Łodzi 29 lipca 2023 roku na plenerowym i darmowym koncercie z okazji 600. urodzin Łodzi. Oprócz Brytyjczyka na urodzinowej scenie pojawia się Young Igi, Oki i Otsochodzi. Fani usłyszą nie tylko największy hity, w tym legendarne już Another Love, ale również kompozycje z najnowszej płyty Odella zatytułowanej Best Day of My Life.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?