Tom Odell w Polsce 2023. Autor hitu Another Love zaśpiewa ZA DARMO

2022-12-08 16:20
Tom Odell
Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Jego piosenka Another Love podbiła serca setek milionów słuchaczy na całym świecie. Tom Odell, bo o nim mowa, nie może narzekać na brak fanów także w Polsce. Wszyscy polscy wielbiciele talentu wokalisty będą mieli okazję posłuchać go na żywo już w przyszłym roku. I co najważniejsze - całkowicie za darmo. Sprawdźcie, gdzie i kiedy wystąpi Brytyjczyk.

Tom Odell w Polsce ZA DARMO to nie żart! Brytyjski wokalista, którego hit Another Love podbił serca milionów słuchaczy na całym świecie, powraca do naszego kraju, by zaśpiewać swoje największe hity i nie tylko. Zwycięzca statuetki BRIT Critics’ Choice Awards występował w Polsce kilkukrotnie, jednak do tej pory jeszcze nigdy bezpłatnie. Oficjalnie wiadomo już, że piosenkarz będzie największą gwiazdą przypadającego w przyszłym roku koncertu z okazji 600. urodzin miasta Łódź. W związku z tak hucznym jubileuszem władze jednej z największych polskich miejscowości zapowiedzieli szereg atrakcji, w tym występy uwielbianych przez polską, a nie tylko łódzką publiczność artystów muzycznych. Sprawdźcie, gdzie i kiedy dokładnie Tom Odell zaśpiewa w Łodzi. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Tom Odell zaśpiewał z uchodźcami na dworcu. TYM wykonaniem wywołał ŁZY wzruszenia

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Tom Odell w Łodzi 2023

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, Tom Odell wystąpi w Łodzi 29 lipca 2023 roku na plenerowym i darmowym koncercie z okazji 600. urodzin Łodzi. Oprócz Brytyjczyka na urodzinowej scenie pojawia się Young Igi, Oki i Otsochodzi. Fani usłyszą nie tylko największy hity, w tym legendarne już Another Love, ale również kompozycje z najnowszej płyty Odella zatytułowanej Best Day of My Life.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze