The Weeknd w Polsce w 2022 roku - DATA, MIASTO, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi artysta?

The Weeknd
Autor: Deborah Lowery/Polaris Images/East News

The Weeknd nie zwalnia tempa. Tuż przed swoim długo wyczekiwanym występem na Super Bowl artysta ogłosił daty nadchodzącej trasy koncertowej, która ma promować jego wydany w 2020 roku album After Hours. Wiadomo już, że wśród krajów, do których zawita wokalista znalazła się Polska. Wszystkie szczegóły poniżej.

The Weeknd w Polsce - data, miasto, bilety: wszystkie najważniejsze informacje dotyczące koncertu jednego z najpopularniejszych wokalistów współczesnej muzyki rozrywkowej znajdziecie w jednym miejscu. Wydając doskonale przyjęty krążek After Hours, z którego pochodzi hit Blinding Lights, The Weeknd ugruntował swoją pozycję w przemyśle muzycznym do tego stopnia, że wybrano go headlinerem tegorocznego Halftime Show na Super Bowl, które co roku przyciąga publiczność liczoną w setkach milionów. Na cztery dni przed występem piosenkarz podzielił się radosną dla wszystkich polskich fanów informacją o wyruszeniu w trasę koncertową After Hours Tour za pośrednictwem mediów społecznościowych. To nie pierwszy koncert The Weeknda w Polsce. Wcześniej artysta był jedną z gwiazd Open'er Festival 2017.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

The Weeknd w Polsce - data

Kiedy The Weeknd wystąpi w Polsce? Na koncert piosenkarza przyjdzie nam trochę poczekać. W związku z pandemią koronawirusa The Weeknd zawita do Polski dopiero 7 listopada 2022 roku.

The Weeknd w Polsce - miasto

Wydarzenie odbędzie się w Krakowie. Piosenkarz rozgrzeje polską publiczność zgromadzoną w Tauron Arenie Kraków, gdzie wcześniej występowali między innymi Katy Perry, Justin Bieber oraz Shawn Mendes.

The Weeknd w Polsce - bilety

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 8 lutego o godzinie 10:00 po historycznym występie The Weeknd na Super Bowl. Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w piątek, 5 lutego o 10:00, natomiast przedsprzedaż Ticketmaster w sobotę, 6 lutego o 10:00.

The Weeknd w Polsce - ceny

Na ten moment nie podano cen wejściówek na koncert. Artykuł będzie zaktualizowany.

Najnowsze