The Weeknd w Polsce 2023 - bilety rozchodzą się w szybkim tempie! Zabraknie ich dla największych fanów

2022-11-30 12:07
The Weeknd
Autor: Universal Music Polska The Weeknd - bilety na koncert w Polsce 2022.

The Weeknd nareszcie wystąpi w Polsce! Po odwołanym koncercie w 2022 roku wielu fanów artystów liczyło, że szybko ogłosi nowe show w naszym kraju. Teraz to już potwierdzona informacja. Artysta znany z takich hitów jak Starboy i Blinding Lights wystąpi w Polsce w 2023. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zdążą kupić wejściówki. Zainteresowanie jest ogromne!

The Weeknd zagra na Stadionie Narodowym 9 sierpnia 2023. To informacja, która zachwyciła wszystkich fanów amerykańskiego artysty. W ostatnich latach jego piosenki podbijały polskie listy przebojów. Starboy, Earned It, Blinding Lights, In Your Eyes, Save Your Tears, Take My Breath - to tylko niektóre z piosenek The Weeknda, które mogą znać słuchacze polskich stacji radiowych i użytkownicy serwisów streamingowych. Popularność jego utworów sprawiła, że zdobył duże grono fanów. Każdy wielbiciel The Weeknda marzy o bilecie na jego koncert. Okazuje się jednak, że nie wszystkim uda się zdobyć wejściówkę. Zainteresowanie jest bardzo duże i można nie zdążyć z zakupem!

The Weeknd zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Znamy termin i szczegóły wydarzenia

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

The Weeknd w Polsce 2023 - może zabraknąć biletów!

Zawsze, kiedy duża zagraniczna gwiazda ogłasza koncert w Polsce, bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nie inaczej jest w przypadku The Weeknda. Już w dzień przedsprzedaży zainteresowanie było tak duże, że niektórzy mieli problemy z kupieniem wejściówki. Fani już teraz boją się, że nie wszystkim uda się zdobyć bilet. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku koncertu Harry'ego Stylesa, kiedy wieloletni fani byli oburzeni faktem, że przypadkowe osoby zdobyły bilet, a oni nie. Zainteresowani wydarzeniem powinni jak najszybciej dokonać zakupu! Gdzie to zrobić?

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

The Weeknd w Polsce 2023 - BILETY. Gdzie kupić?

Przedsprzedaż biletów na koncert The Weeknda odbyła się w czwartek, 30 listopada 2022 roku. Była dostępna wyłącznie dla użytkowników Citi Handlowy. Data rozpoczęcia ogólnej sprzedaży to 2.12.2022. Wejściówki można dostać na stronach internetowych livenation.pl, ebilet.pl i ticketmaster.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze