The Voice of Poland 12 - Klaudia Kerstan i Filip Sterniuk w hicie Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego

2021-10-23 21:41
Klaudia Kerstan i Filip Sterniuk
Autor: materiały TVP

The Voice of Poland 12 wywołuje wiele emocji. Widzowie wreszcie mogą podziwiać występy swoich ulubionych uczestników w Bitwach. Mogliśmy już zobaczyć jedno mocne starcie. Klaudia Kerstan zmierzyła się z Filipem Sterniukiem. Zaśpiewali poruszającą balladę Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego. Kto wygrał?

The Voice of Poland 12 - Klaudia Kerstan i Filip Sterniuk w hicie Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego. To bitwa, która z pewnością spodoba się fanom poruszających. Członkowie drużyny chłopaków z Afromental zmierzyli się w jednym z przebojów tego roku. Na ringu pojawili się, aby wspólnie wykonać piosenkę Przypływy. Piosenka pochodzi z nadchodzącej płyty Natalii Szroeder. Wokalistka śpiewa ją w duecie z Ralphem Kamińskim. Wykonanie Klaudii Kerstan i Filipa Sterniuka poruszyło widzów i jurorów! Kto wygrał starcie? Sprawdź wynik bitwy w ESKA.pl.

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

Klaudia Kerstan i Filip Sterniuk - The Voice of Poland 12

To wykonanie Przypływów Natalii Szroeder i Ralpha Kamińskiego na pewno będzie miało wielu fanów. Choć poziom uczestników jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Tomson i Baron zdecydowali, że chcą zostawić w swojej drużynie Klaudię. Filip miał jednak dużo szczęścia i został ukradziony przez Marka Piekarczyka. Oznacza to, że dalej jest w programie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze