Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland. Powód Was zszokuje!

2021-10-22 10:12
Justyna Steczkowska opowiada o pierwszej zawodowej porażce. 'Przeżyłam szok' - wyznawała na planie VoP 12.
Autor: Jan Bogacz / TVP

Trenerka muzycznego talent show nie była w stanie zapanować nad emocjami opowiadając osobistą historię sprzed lat. Po zaledwie kilku minutach w oczach Justyny Steczkowskiej pojawiły się łzy, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Co sprawiło, że się rozkleiła?

Justyna Steczkowska rozpłakała się w show - to wyznanie Was zaskoczy. Przed nami kolejne Bitwy 12. edycji The Voice of Poland. Jednym z uczestników, który zaśpiewa na muzycznym ringu będzie 19-letni Mariusz Mrówka. Młody wokalista kilka lat temu zaczął swoją przygodę z muzyką grając na ulicy. Okazuje się, że podobnie karierę zaczynała trenerka Mariusza - Justyna Steczkowska, o czym wokalistka postanowiła opowiedzieć podczas nagrań. Drugie Bitwy okazały się niezwykle emocjonalne dla Justyny nie tylko z powodu wspomnień, o czym widzowie będą się mogli przekonać już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. A już teraz obejrzeć możecie wideo, w którym Justyna Steczkowska opowiada o początkach kariery.

'Twórczość Kory to świętość' - Ralph Kaminski w Radiu ESKA o swojej najnowszej płycie

Justyna Steczkowska rozpłakała się w The Voice of Poland

The Voice of Poland - Justyna Steczkowska rozpłakała się w programie

W nadchodzącym odcinku show będziemy świadkami wzruszających momentów. Jedna z trenerek Justyna Steczkowska będzie wspominać chwile z przeszłości. Oto co powiedziała do uczestnika:

Powiem ci szczerze, że bardzo dobrze, że grasz na ulicy. Ja też kiedyś to robiłam będąc na studiach. Nigdy nie miałam tak…

Po chwili głos artystki zaczął się łamać, a do oczu napłynęły łzy.

Przepraszam, płakać mi się chce, jak sobie to przypomnę… To jest najtrudniejsza lekcja w życiu - stanąć na ulicy i zagrać, gdy ludzie cię nie słuchają, a nie wszyscy cię słuchają. Dlatego ulica i granie na niej powoduje, że stajesz się coraz bardziej silnym człowiekiem. Cieszę się, że tam byłeś, robiłeś to, a dzisiaj jesteś w programie. Jestem z ciebie dumna.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze