The Voice of Poland 11 - uczestnicy: kto wygra program? Kto jest najlepszy?

2020-11-28 20:59 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe

Jedenasta edycja The Voice of Poland powoli dobiega końca. Uczestnicy zacięcie walczą o miejsce w ścisłym finale. Według regulaminu programu, niestety ktoś musi odpaść, a wygrywa najlepszy. Kto ma dużą szansę na wygraną show? Kto wciąż walczy o finał? Internauci mają swoje teorie!

The Voice of Poland 11 - uczestnicy. Kto wygra program? Kto jest najlepszy? Jedenasta edycja muzycznego show powoli dobiega końca. Uczestnicy rozśpiewanego programu przez kilka odcinków pokazywali na co ich stać. Najpierw pokazali się trenerom i publiczności podczas Przesłuchań w Ciemno, a potem ich przygoda rozpoczęła się w najlepsze! Bitwy, Nokauty, a teraz odcinki, które zbliżają ich do finału. Niestety ze względu na pandemię i ograniczenia show musiało zostać nagrane, a zasady zostały lekko zmienione. To pierwsza taka zmiana w historii The Voice of Poland, a o tym kto przejdzie dalej decydują nie widzowie, a trenerzy.

W ćwierćfinałowym odcinku odpadły aż cztery osoby. Edyta Górniak odrzuciła ze swojej drużyny faworyta widzów. Mowa o Ignacym Błażejowskim, który skradł serce niejednej osoby. Choć powoli jedenasta edycja dobiega końca, to przed nami został ostatni odcinek, który wyłoni finalistów show. Kto ma największe szanse na wygraną? Internauci mają swoje typy!

The Voice of Poland 11 - uczestnicy

W ćwierćfinale, który miał miejsce 21 listopada z show pożegnało się aż czterech uczestników. Są to Ania Malek, Ignacy Błażejowski, Mateusz Psonak, a także Bartosz Utracki. W ostatnim odcinku i o miejsce w ścisłym finale powalczą:

  • Jędrzej Skiba
  • Martyna Zygadło
  • Ania Gąsienica-Brycyn
  • Ania Nadkierniczna
  • Mikołaj Macioszczyk
  • Krystian Ochman
  • Adam Kalinowski
  • Natalia Szczypuła

The Voice of Poland 11 - kto wygra?

Kto wygra 11. edycję The Voice of Poland? Na ten moment tego nie wie nikt. Oficjalnego zwycięzcę show, poznamy podczas finałowego odcinka. Jednak internauci, którzy kochają format The Voice, mają już swoje typy. Według nich sporą szansę na wygraną ma drużyna Michała Szpaka, ponieważ chłopaki z jego teamu na dobre ich w sobie rozkochali. Inni z kolei piszą, że widzą w finale Anię Gąsienica-Brycyn, Martynę Zygadło Krystiana Ochmana i Adama Kalinowskiego. Jeszcze dla innych spore szanse na wygranie ma Ania Nadkierniczna, Mikołaj Macioszczyk i Jędrzej Skiba. Tyle ile osób, tak samo tyle zdań. Kto wygra show? Wybór jest ciężki, bo każdy uczestnik The Voice of Poland jest wyjątkowy, ale tego dowiemy się już niedługo. Emocje będą niesamowite!

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze