Ignacy Błażejowski odpadł z The Voice of Poland 11. Trenerzy podjęli złą decyzję?

2020-11-21 22:52 Ewelina Kulasza
Ignacy Błażejowski
Autor: Materiały Prasowe/fot. Jan Bogacz, TVP

Ćwierćfinałowy odcinek The Voice of Poland wywołał sporo emocji! Wśród uczestników, którzy przeszli do kolejnego etapu nie znalazł się Ignacy Błażejowski z drużyny Edyty Górniak. Trenerka pożegnała go z show z głębokim żalem. Widzowie muzycznego formatu po tej decyzji mocno się oburzyli, a w sieci zawrzało! Czy trenerzy podjęli złą decyzję odnośnie Ignacego? Więcej przeczytacie na ESKA.pl.

Ignacy Błażejowski to młody, 16-letni wokalistka, który pokazał w jedenastej edycji The Voice of Poland na co go stać! Swoją barwą głosu, a także dobrym sercem i delikatnym charakterem oczarował widzów. Kiedy pojawił się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno, wykonał megahit I See Fire, z repertuaru Eda Sheerana. Czerwony fotel w jego stronę odwrócił Michał Szpak, a także Edyta Górniak. Ignacy finalnie zdecydował się kontynuować przygodę u boku Edi. Chłopak od razu stał się faworytem widzów i internautów. W sieci po każdym jego występie gromadziła się lawina pozytywnych komentarzy. Na etapie Bitew młody uczestnik zmierzył się w muzycznym pojedynku z Miłoszem Mogielskim i oczywiście wygrał tę walkę. Ignacy doszedł do ćwierćfinału, jednak w tym momencie musiał pożegnać się z programem.

Smutną decyzję o pożegnaniu się z show, przekazała Ignacemu w ćwierćfinale Edyta Górniak. Zgodnie z nowymi zasadami show, do finałowego odcinka przechodzą osoby z większą ilością punktów. Z drużyny Edyty Górniak dalej przeszły Anna Nadkierniczna i Anna Gąsienica-Byrcyn. Po decyzji trenerów i odpadnięciu Ignacego z show w internecie mocno zawrzało!

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało

Ignacy Błażejewski odpadł z The Voice of Poland 11

Po występie Ignacego w ćwierćfinałowym odcinku, trenerzy nie szczędzili mu komplementów. Nic dziwnego, nawet według widzów Edyta Górniak miała pod swoimi skrzydłami skarb. Po ogłoszeniu decyzji, o odpadnięciu Ignacego z programu w sieci zawrzało! Internauci nie zgadzają się z decyzją trenerów i jest im bardzo szkoda, że młody uczestnik musiał pożegnać się z programem. Ignacy był dla nich faworytem, którego widzieli w programie. Poniżej możecie zobaczyć reakcje internautów, które pojawiły się w sieci po ogłoszeniu werdyktu przez Edytę Górniak.

- Odpadł Ignacy, to jakieś żarty chyba

- Jakim cudem odpadł Ignacy?

- Dlaczego Ignacy odpadł? Obrażam się, nie oglądam już tego!

- Dlaczego Ignacy? Edzia brrr

- Oddajcie mi Ignacego

- Ignaś śpiewaj dla nas i bądź. Powinieneś to wygrać ale i tak będziemy cię szukać, także śpiewaj

- Ignacy odpadł to nie ma już kogo oglądać

Mimo iż Ignacy pożegnał się z programem, to jego fani w internecie podnoszą go na duchu. Życzą mu powodzenia w rozwijaniu kariery i mocno w niego wierzą. Z pewnością o Ignacym Błażejowskim będzie jeszcze głośno!

Najnowsze