Natalia Wawrzyńczyk była w The Voice Kids i walczyła o Eurowizję Junior. Teraz dostała wyróżnienie!

2020-11-23 14:35 Ewelina Kulasza
Natalia Wawrzyńczyk - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Odwróciła wszystkie fotele!
Autor: TVP.pl Natalia Wawrzyńczyk - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Odwróciła wszystkie fotele!

Walczyła o Eurowizję Junior, później czarowała w The Voice Kids, a teraz dostała wyróżnienie w Szansie na Sukces Opole 2021. Kim jest Natalia Wawrzyńczyk, która zna się z siostrami Tracz? Dziewczynki wspólnie zagrały również domowy koncert dla czytelników ESKA.pl. 15-letnia Natalka ma sporo sukcesów na swoim koncie. Poznajcie ją bliżej!

Natalia Wawrzyńczyk to utalentowana 15-latka, która pochodzi z Lubelszczyzny. W 2017 roku brała udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji Junior. Natalka zaśpiewała wtedy piosenkę Nie jesteś sam. Choć jurorzy - Natalia Szroeder, Sylwia Lipka i Artur Orzech byli pod wrażeniem jej występu, nastolatce nie udało się reprezentować naszego kraju w Gruzji. Następnie w 2020 roku Natalka zdecydowała się wziąć udział w Przesłuchaniach w Ciemno do trzeciej edycji The Voice Kids. Swoim głosem i wykonaniem hitu Closer urzekła wszystkich trenerów i każdy z nich odwrócił swój fotel w jej stronę. Finalnie Natalka wybrała drużynę chłopaków z grupy Afromental - Tomsona i Barona i to właśnie pod ich skrzydłami szlifowała swój wokal.

Co ciekawe, Natalia również w wieku 9 lat wystąpiła w Must Be The Music. Nagrała także piosenkę dla dzieci z autyzmem, a na jej oficjalnym kanale YouTube znajdziemy także covery. Ponadto zna się dobrze z siostrami Tracz i mają wspólną trenerkę śpiewu! Dziewczynki w czerwcu 2020 roku zagrały koncert podczas Domowego Grania dla czytelników ESKA.pl. Teraz Natalia Wawrzyńczyk otrzymała wyróżnienie w telewizji i nie ma się co dziwić - jej głos jest naprawdę zjawiskowy!

Natalia Wawrzyńczyk - Szansa na Sukces

15-letnia Natalia Wawrzyńczyk wystąpiła w Szansie na Sukces Opole 2021. Uczestniczka show zaprezentowała się widzom w piosence Nic nie może wiecznie trwać z repertuaru Anny Jantar. Natalia za swój występ otrzymała wyróżnienie. Internauci oszaleli na punkcie jej głosu i mocno jej gratulują. Poniżej możecie zobaczyć występ Natalii Wawrzyńczyk z odcinka Szansy na Sukces, którego emisja miała miejsce w niedzielę 22 listopada w TVP 2.

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów
Najnowsze