The Voice Kids 5 zbliża się wielkimi krokami?! Zostanie pobity rekord zgłoszeń do show?

2021-05-05 13:33 Ewelina Kulasza
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids to bez żadnego ale, jeden z najpopularniejszych programów muzycznych dla dzieci. Muzyczne show co roku zbiera ogromną widownię przed ekranami telewizorów, lecz to samo można powiedzieć również o zgłoszeniach uczestników. Choć czwarta edycja programu niedawno dobiega końca, to fani już zastanawiają się czy będzie kolejna - piąta odsłona show. Czekacie na nią?

The Voice Kids 5 - casting. Jak się zgłosić do programu? Czy będzie kolejna edycja show? To zastanawia wiele osób, które uwielbiają spędzać sobotnie wieczory przed telewizorem i oglądając oczywiście muzyczne show The Voice Kids. To nie tylko niesamowite emocje, dobre brzmienia, cudowni i przesympatyczni trenerzy, ale także utalentowane dzieciaki i młodzież. Za nami cztery cudowne edycje programu. Pierwszą wygrała Roksana Węgiel, drugą Anika Dąbrowska, trzecią Marcin Maciejczak, natomiast czwartą Sara Egwu-James. Mimo iż zwycięzca może być tylko jeden, to każdy uczestnik ma szansę na zaistnienie w branży muzycznej. Idealnym dowodem na to jest chociażby Viki Gabor, która mimo iż nie wygrała The Voice Kids, wygrała Eurowizję Junior 2019, wydała płytę, jej piosenki możecie usłyszeć na antenie Radia Eska, a w dodatku zobaczyć ją na przeróżnych koncertach.

The Voice Kids to szansa dla dzieciaków i młodzieży na zaistnienie w branży muzycznej. To nie tylko przygoda i wspomnienia na całe życie, ale również klucz do kariery - nawet tej międzynarodowej! Co w takim razie z 5. edycją? Czy The Voice Kids 5 zbliża się wielkimi krokami? Będą tłumy na castingach?

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

The Voice Kids 5 - kiedy startuje? Jak się zgłosić?

Na ten moment Telewizja Polska nie podała na razie konkretnej informacji, czy piąta edycja The Voice Kids się odbędzie. Fani jednak mają ogromną nadzieję i już nie mogą się doczekać kiedy to nastąpi. Nieoficjalnie mówi się jednak, że castingi online mają ruszyć jeszcze w tym roku na stronie www.voicecasting.pl. Taką informację można znaleźć na jednej z fanowskich grup The Voice Kids na Facebooku. Pod jednym z postów wylało się sporo komentarzy młodych osób, które marzą o dostaniu się do muzycznego show. Czy rekord zgłoszeń zostanie pobity? Tego póki co nie wiemy i musimy uzbroić się w cierpliwość, czekając na oficjalne informacje od TVP.

Najnowsze