Sara Egwu-James z kolejnym wyróżnieniem. Jest lepsza od Viki Gabor?!

2021-05-02 20:44 Ewelina Kulasza
Sara Egwu-James i Viki Gabor
Autor: Natasza Młudzik/TVP, Mateusz Jagielski/East News

The Voice Kids to program, który wyłania największe muzyczne talenty. Dowodem na to jest sporo uczestników z każdej edycji, między innymi Viki Gabor, Roxie Węgiel, czy też Marcin Maciejczak. Teraz po czwartej odsłonie show, świat ujrzał nowe talenty i nową zwyciężczynię Sarę Egwu-James. Czy jest lepsza od Viki? Sara dostała kolejne wyróżnienie!

Sara Egwu-James lepsza od Viki Gabor?! The Voice Kids to program, który za każdym razem pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Młodzi ludzie walczą o marzenia, a jednocześnie przezwyciężają swój strach na scenie. Bycie w takim show, to dla nich nie tylko przygoda, ale także szansa na pokazanie się całej Polsce, zdobycie popularności i oczywiście łapanie marzeń pełną garścią. Jedną z uczestniczek muzycznego The Voice Kids była Viki Gabor. Choć wtedy nie wygrała show to i tak skradła serca widzów przed telewizorami i dziś jest jedną z popularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Czwartą edycję natomiast wygrała Sara Egwu-James. Teraz to właśnie ona jest na językach wielu osób i powoli wkracza w branżę muzyczną, budując swoją pozycję a także karierę.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James z wyróżnieniem

Sara Egwu-James została wyróżniona przez swoją szkołę muzyczną. Otrzymała od niej niespodzianki, którą był między innymi list gratulacyjny, który zasila jej kolekcję sukcesów - tych małych i tych dużych. Przypomnijmy, że nastolatka szlifuje swój wokal w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach w klasie fortepianu. Kiedy po swoim zwycięstwie w The Voice Kids przyszła wszystkich odwiedzić, została ciepło przywitana tortem, oklaskami i gratulacjami. Czy w takim razie Sara Egwu-James jest lepsza od Viki Gabor? Takie komentarze czasami pojawiają się w sieci, jednak obydwie artystki są mega uzdolnione i zarówno przed jedną, jak i przed drugą czeka ogromna kariera i sława. W sumie... dziewczyny już są bardzo sławne!

Najnowsze