Lexy Chaplin wróciła do Teamu X 2? To nagranie szokuje internautów

2021-05-05 12:01 Ewelina Kulasza
Lexy Chaplin
Autor: Screen z YouTube/Lexy Chaplin

Lexy Chaplin to znana youtuberka ale także influencerka, która należała dawniej do Teamu X. Niestety niewyjaśnione sytuacje i spory, skłoniły ją do opuszczenia ekipy i rozpoczęcia solowej kariery w sieci. Teraz jednak szaleje nagranie w sieci, które mocno zmieszało internautów. Czy Lexy wróciła do Teamu X? Co robi w ich produkcji?

Lexy Chaplin ponownie w Team X? Czy youtuberka dołączyła do drugiego sezonu? To zastanawia wiele osób, po obejrzeniu materiału wideo który śmiga w sieci. Mowa o wycinku z najnowszej piosenki dziewczyn z Teamu X 2, której premiera odbędzie się już w czwartek 6 maja o godzinie 16:00. Na nagraniu widać przejeżdżające auto przez centrum Warszawy, natomiast zaraz obok widoczna jest właśnie Lexy Chaplin. Influencerka jedzie obok nich na elektrycznej hulajnodze i patrzy się w ich stronę. Czy to przełom w drugiej, najpopularniejszej ekipie w naszym kraju? Czy Lexy wróciła do Teamu X? Przypomnijmy, że oprócz Ekipy Friza, która działa prężnie na YouTube, króluje również Team X 2. W skład paczki popularnych gwiazd z sieci wchodzi obecnie: Natsu, Sheo, Monika Kociołek, Piechu, Czarek Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Leksiu oraz najświeższa postać Teamu - Sergiusz Górski. Co w takim razie z Lexy Chaplin?

Friz kiedyś i dziś

Lexy Chaplin wraca do Teamu X?

Czy Lexy Chaplin wróciła do starej willi i do Teamu X? Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej piosenki, która wywołała sensację. Chodzi o teledysk dziewczyn z Teamu X 2, w którym Lexy pojawiła się w jednym kadrze. Internauci od razu zaczęli snuć swoje teorie i pierwsze co przyszło im na myśli to to, że youtuberka wróciła do ekipy. Okazuje się jednak, że było to przypadkowe spotkanie. Lexy pod jednym z TikToków odniosła się do sytuacji komentując swój udział w teledysku: nie, nie będę xd jechałam sobie hulajnogą i nagle patrzę w bok, a tam oni. Przypomnijmy, że najnowsza piosenka Teamu X 2 będzie miała swoją premierę 6 maja 2021 roku, o godzinie 16:00.

Najnowsze