The Voice Kids 4

i

Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids 4 - FINAŁ 17.04. Na scenie pojawi się wyjątkowy gość! Co będzie się działo?

2021-04-17 13:40

Finał czwartej edycji The Voice Kids już w sobotę 17 kwietnia. Widzowie Telewizyjnej Dwójki, będą mieli okazję poznać nie tylko najlepszy głos w Polsce, ale również czeka na nich moc atrakcji. Podczas sobotniego odcinka będzie dużo się działo, a na scenie pojawi się wyjątkowy gość. Kto to taki? Na pewno się ucieszycie!

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku czwartej edycji The Voice Kids, która właśnie dobiega końca. Widzowie Telewizyjnej Dwójki w sobotę 17 kwietnia zobaczą ostatni odcinek, w którym poznają następny najlepszy głos w Polsce. Przypomnijmy, że pierwszą edycję The Voice Kids wygrała Roksana Węgiel, drugą AniKa Dąbrowska, a trzecią Marcin Maciejczak. Kto powtórzy sukces utalentowanych artystów z poprzednich edycji? O nagrodę główną walczą Tatiana Kopala z drużyny Cleo, Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona, a także Olek Klembalski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Na zwycięzcę czeka nie tylko zacny tytuł zwycięzcy czwartej edycji, ale także możliwość nagrania singla razem z wytwórnią Universal Music Poland oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 000 zł.

Szykują się wielkie emocje, które uaktywnią się podczas wielkiego finału dosłownie u każdego. Widzowie będą mieli okazję po raz kolejny usłyszeć trzech finalistów, a dodatkowo oprócz nich i trenerów, na scenie zobaczymy wyjątkowych gości. Kto to będzie?

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Finał The Voice Kids 4 - kto zaśpiewa?

Podczas finału czwartej edycji The Voice Kids, na scenie zaśpiewają dla widzów wielkie gwiazdy! Będzie to między innymi Rafał Brzozowski, który został reprezentantem Polski na Eurowizji 2021, a także Mateusz Golicki. Oprócz nich widzowie będą mogli usłyszeć także... Sylwię Grzeszczak, która za każdym razem czaruje publiczność. Piosenkarka znana z takich hitów jak Tamta dziewczyna, czy też Małe rzeczy potwierdziła swój udział w show na Instagramie. Oczywiście pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a fani liczą na to, że Sylwia Grzeszczak zaśpiewa podczas finału swoją nowość Prawda o nas.

Ostatni, a zarazem finałowy odcinek czwartej edycji The Voice Kids, odbędzie się w najbliższą sobotę 17 kwietnia. Tradycyjnie muzyczne show będzie można obejrzeć o 20:00 na antenie TVP2.

Sonda
Kto wygra The Voice Kids 4?