The Voice Kids 4 - FINAŁ 17.04. Na scenie pojawi się wyjątkowy gość! Co będzie się działo?

2021-04-17 13:40
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

Finał czwartej edycji The Voice Kids już w sobotę 17 kwietnia. Widzowie Telewizyjnej Dwójki, będą mieli okazję poznać nie tylko najlepszy głos w Polsce, ale również czeka na nich moc atrakcji. Podczas sobotniego odcinka będzie dużo się działo, a na scenie pojawi się wyjątkowy gość. Kto to taki? Na pewno się ucieszycie!

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku czwartej edycji The Voice Kids, która właśnie dobiega końca. Widzowie Telewizyjnej Dwójki w sobotę 17 kwietnia zobaczą ostatni odcinek, w którym poznają następny najlepszy głos w Polsce. Przypomnijmy, że pierwszą edycję The Voice Kids wygrała Roksana Węgiel, drugą AniKa Dąbrowska, a trzecią Marcin Maciejczak. Kto powtórzy sukces utalentowanych artystów z poprzednich edycji? O nagrodę główną walczą Tatiana Kopala z drużyny Cleo, Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona, a także Olek Klembalski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Na zwycięzcę czeka nie tylko zacny tytuł zwycięzcy czwartej edycji, ale także możliwość nagrania singla razem z wytwórnią Universal Music Poland oraz nagroda pieniężna w wysokości 50 000 zł.

Szykują się wielkie emocje, które uaktywnią się podczas wielkiego finału dosłownie u każdego. Widzowie będą mieli okazję po raz kolejny usłyszeć trzech finalistów, a dodatkowo oprócz nich i trenerów, na scenie zobaczymy wyjątkowych gości. Kto to będzie?

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Finał The Voice Kids 4 - kto zaśpiewa?

Podczas finału czwartej edycji The Voice Kids, na scenie zaśpiewają dla widzów wielkie gwiazdy! Będzie to między innymi Rafał Brzozowski, który został reprezentantem Polski na Eurowizji 2021, a także Mateusz Golicki. Oprócz nich widzowie będą mogli usłyszeć także... Sylwię Grzeszczak, która za każdym razem czaruje publiczność. Piosenkarka znana z takich hitów jak Tamta dziewczyna, czy też Małe rzeczy potwierdziła swój udział w show na Instagramie. Oczywiście pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a fani liczą na to, że Sylwia Grzeszczak zaśpiewa podczas finału swoją nowość Prawda o nas.

Ostatni, a zarazem finałowy odcinek czwartej edycji The Voice Kids, odbędzie się w najbliższą sobotę 17 kwietnia. Tradycyjnie muzyczne show będzie można obejrzeć o 20:00 na antenie TVP2.

Sonda
Kto wygra The Voice Kids 4?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze