The Voice Kids 4 to najlepsza edycja ever?! Fani nie mają wątpliwości

2021-03-01 9:53 Ewelina Kulasza
The Voice Kids
Autor: screen z YouTube/The Voice Kids Poland

Czwarta edycja The Voice Kids ruszyła z całych sił. W sobotni wieczór 27 lutego, widzowie mieli okazję poznać nowych uczestników, a także ich fenomenalne, wokalne talenty! Po występach młodych artystów zrobiło się gorąco, a w sieci zawrzało. Fani nie mają wątpliwości... Czy The Vice Kids 4 to najlepsza edycja pod słońcem?

The Voice Kids 4 to najlepsza edycja ever?! Fani nie mają wątpliwości. W sobotę 27 lutego wystartowała czwarta odsłona muzycznego show - The Voice Kids. Widzowie czekali na ten moment z niecierpliwością i w końcu się doczekali. W nowym, odmienionym studiu pojawili się młodzi uczestnicy, którzy zaprezentowali na scenie swój ogromny talent. Występ każdego z nich wywołał ciarki na ciele niejednego widza, a Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron byli przeszczęśliwi, a zarazem bardzo wzruszeni. The Voice Kids ma to do siebie, że zawsze dużo się tam dzieje! Młodzi uczestnicy chcą stać się gwiazdami, niczym Roxie Węgiel czy Viki Gabor, ale przede wszystkim chcą spełniać swoje muzyczne marzenia. W czwartej edycji mają okazję walczyć o nagrodę główną jaką jest 50 000 zł na przyszłą edukację, ale także o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce.

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

The Voice Kids 4 - to najlepsza edycja?

The Voice Kids 4 to najlepsza edycja pod słońcem? Fani muzycznego show nie mają wątpliwości - są wręcz oczarowani! Najbardziej spodobali im się młodzi uczestnicy i ich talenty, a w szczególności Sara Egwu-James. To właśnie ona wyszła na scenę i zaprezentowała się Polsce w kawałku Demi Lovato - Anyone. Nie obyło się również bez zachwytu nad trenerami. Cleo, Dawid Tomson i Baron dali po prostu czadu, a widzowie na maksa się wzruszyli. Czekacie na kolejne odcinki The Voice Kids? Zapnijcie pasy - w sobotę 6 marca będzie się działo!

Najnowsze