Dawid Kwiatkowski rapował z uczestnikiem The Voice Kids! Tego widzowie nie zapomną

2021-02-28 17:17 kg
Dawid Kwiatkowski
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

W sobotę 27 lutego 2021 roku wystartowała kolejna, czwarta już odsłona programu The Voice Kids. Po raz kolejny młodzi wokaliści mają niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć na polskiej scenie muzycznej i osiągnąć sukces na miarę Roksany Węgiel, Ani Dąbrowskiej czy też Marcina Maciejczaka. Już w pierwszym odcinku show pojawiły się prawdziwe, wokalne perełki. Wśród nich Gustaw Rosiński, dzięki któremu Dawid Kwiatkowski pojawił się na scenie i wraz z uczestnikiem zaczął rapować!

Dawid Kwiatkowski rapował z uczestnikiem The Voice Kids! Czwarta edycja programu The Voice Kids miała premierę pod koniec lutego 2021 roku. W fotelach trenerskich ponownie zasiedli: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. To właśnie oni wybierają najlepszych uczestników, którzy mają największe szanse na wygraną w programie i zgarnięcie nagrody głównej, jaką jest kwota 50 000 zł na przyszłą edukację oraz tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Wszyscy uczestnicy marzą tylko o jednym - aby spełnić swoje muzyczne marzenia i stać się prawdziwą gwiazdą, jak Roksana Węgiel czy też Marcin Maciejczak. W pierwszym odcinku nowej edycji na scenie pojawili się zdolni, młodzi wokaliści, którzy zachwycili trenerów swoimi wokalnymi zdolnościami. Wśród nich - Gustaw Rosiński, który zaśpiewał piosenkę Cry Just A Little Bit, w oryginale wykonywaną przez Shakin' Stevensa. Porwał zarówno Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, jak i Tomsona i Barona do tańca i odwrócił wszystkie fotele trenerskie. Gdyby tego było mało, spowodował, że Dawid Kwiatkowski zaczął rapować!

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Dawid Kwiatkowski rapował z uczestnikiem The Voice Kids!

Gustaw Rosiński pojawił się na Przesłuchaniach w Ciemno, podczas których wykonał kultowy utwór Cry Just A Little Bit, z repertuaru Shakin' Stevensa. Zachwycił trenerów swoim wokalem i spowodował, że zarówno Cleo, Dawid Kwiatkowski, jak i Tomson i Baron dzielnie walczyli, aby to właśnie ich drużynę zasilił zdolny wokalista. Gdy po zakończonym występie Baron zapytał Gustawa, czy sam tworzy muzykę, ten odpowiedział, że ma na koncie swój własny utwór. Okazało się, że uczestnik The Voice Kids 4 kilka miesięcy temu wziął udział w #Hot16Challenge2 i zarapował kilka własnych wersów, które zaprezentował trenerom programu. Wszyscy byli zachwyceni rapem Gustawa. Dawid Kwiatkowski również postanowił zaprezentować swoje #Hot16Challenge, dlatego dołączył do Gustawa na scenie i zaczął razem z nim rapować! Który utwór bardziej wam się podoba? Znajdziecie je poniżej. 

Najnowsze