The Voice Kids 4 - znamy trzech finalistów. Kto wygra? Weź udział w głosowaniu!

2021-04-10 21:42 AR
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids 4 dobiega końca. Został już tylko jeden odcinek, ten najważniejszy - finał. Wezmą w nim udział jedynie trzy osoby, które poznaliśmy w sobotę 10.04.2021. W internecie zaczęły się już spekulacje, kto będzie następcą Marcina Maciejczaka. Aby pomóc rozwiać wątpliwości, kto ma największe szanse, przygotowaliśmy ankietę. Oddaj swój głos!

The Voice Kids 4 wywołuje wiele emocji wśród internautów. Po wieloetapowych rozgrywkach wreszcie poznaliśmy nazwiska trójki finalistów, którzy zostali wybrani przez jurorów w pierwszej części finału. Pierwszą finalistką czwartek edycji została Tatiana Kopala, która reprezentować będzie drużynę Cleo. W ostatecznym starciu pojawi się także Olek Klembalski, którego do finału wybrał Dawid Kwiatkowski. Jako ostatnia do finałowego awansowała Sara Egwu James, która według wielu fanów programu może dać pierwszą wygraną Tomsonowi i Baronowi. Wynik poznamy jednak dopiero na koniec edycji, ale już teraz można wziąć udział w ankiecie, która pomoże wskazać faworyta do wygrania programu. Oddaj swój głos poniżej: 

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać?

Finał czwartej edycji The Voice Kids odbędzie się już w sobotę 17.04.2021. Program, jak zawsze, będzie można zobaczyć na antenie kanału TVP2. Godzina transmisji pozostaje bez zmian. Ostateczne starcie trójki finalistów zacznie się punktualnie o 20:00. Na koniec odcinka zostanie wskazany nowy najlepszy dziecięcy głos w Polsce, który pójdzie śladami Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Marcina Maciejczaka.

Najnowsze