The Rose w Polsce 2023 - bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy K-Pop

2022-08-10 9:02
The Rose
Autor: Youtube.com/Stone Music Entretainment; screen z filmu "The Rose (더 로즈) - BABY MV" The Rose (더 로즈) - BABY MV.

The Rose to koreański zespół pop-rockowy. Następny rok to magiczny czas dla The Rose z nowym albumem, światową trasą i wieloma innymi historiami! Przyjadą też do Polski! Kiedy i w jakim mieście odbędzie się koncert? Gdzie i za ile można kupić bilety? Odpowiedzi dla wszystkich fanów K-Popu mamy w tym artykule.

The Rose to koreański zespół, który wyrusza w trasę koncertową Heal Together World Tour. Heal to album inspirowany historiami fanów i uzdrawiającą mocą muzyki. To zespół oddany Black Rose i sile ich przyjaźni. Po drodze biją rekordy: stając się pierwszą grupą K-Pop, która oficjalnie jest częścią Discord i ustanowiła rekordy za każdy występ na platformie. Debiutując w 2017 roku soft-rockowym hitem Sorry, The Rose został uznany za jednego z „owych artystów K-Pop do obejrzenia przez Billboard. Następnie wdarli się do pierwszej dziesiątki list przebojów Next Big Sound, World Digital Song Sales i World Albums z EP-kami, Dawn i Void, z których ta ostatnia trafiła również na 1. miejsce na amerykańskim iTunes' K -Pop Albums Chart, ugruntowując dominację zespołu jako jednego z najszybciej rozwijających się artystów w całym Internecie. Co wiadomo o ich koncercie w Polsce?

Superkind - grupa muzyczna, jakiej jeszcze nie było. Jeden z członków jest wirtualny!

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

The Rose w Polsce - MIEJSCE

Zespół The Rose zagra koncert w Warszawie. Impreza odbędzie się w Klubie Stodoła, gdzie wcześniej wystąpiły już inne światowe gwiazdy.

The Rose w Polsce - DATA

Kiedy odbędzie się koncert The Rose? Widowisko zaplanowano na 31 stycznia 2023 roku.

Sonda
Lubisz muzykę k-pop?

The Rose w Polsce - BILETY, CENY

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej od piątku 12.08 od godz. 10:00 na www.ticketmaster.pl i www.LiveNation.pl.

  • Przedsprzedaż na stronie artysty od wtorku 09.08 od godz. 10:00.
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy od środy 10.08 od godz. 10:00.
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 11.08 o godz. 10:00.

Ceny nie są jeszcze znane.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze