Tego NIE WOLNO robić na Instagramie. Grozi banem lub zablokowaniem konta!

2021-04-19 14:45 Ewelina Kulasza
Instagram
Autor: pixabay.com

Instagram to bez dwóch zdań, jedna z popularniejszych aplikacji. To właśnie tam znajdziemy mnóstwo inspiracji z dosłownie każdej kategorii. Jednak czy wiesz czego nie wolno robić na Instagramie? Inaczej grozi banem lub nawet zablokowaniem konta! Jeśli jesteś użytkownikiem tej aplikacji, musisz koniecznie przeczytać ten artykuł.

Czego nie wolno robić na Instagramie? Dlaczego konto może zostać zbanowane na jakiś czas lub zablokowane całkowicie? Takie kwestie zastanawiają wiele osób. Instagram to jedna z popularniejszych aplikacji. To miejsce, w którym dzisiejsza młodzież spędza naprawdę sporo czasu, ale nie można zapomnieć także o dorosłych i seniorach, którzy też ja pokochali. Ciekawe propozycje na urlop w Polsce i poza granicami naszego kraju, smaczne przepisy na obiady i oczywiście mnóstwo inspiracji, jeśli chodzi o wiele kategorii takich jak lifestyle, moda, uroda, zdrowe odżywianie, sport, motoryzacja, dekoracja wnętrz, rękodzieło i nie tylko. Okazuje się jednak, że na Instagramie trzeba uważać! Mowa nie tylko o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym, aby nikt nie ukradł nam konta, ale także o przestrzeganie zasad i regulaminu. Czego nie robić na Instagramie żeby nie dostać bana lub całkowitej blokady? Oczywiście ktoś może zgłosić nasze konto jako spam, ale my też musimy uważać na wiele aspektów.

Piosenki, które są do siebie podobne

Instagram - czego nie robić w apce?

Za co grozi nam ban na Instagramie? Tych rzeczy nie można robić w kolorowej aplikacji, ponieważ w innym wypadku... nasze konto zostanie zablokowane! Na Instagramie nie można:

  • używać więcej niż 30 #hashtagów
  • pisanie #hashtagów nie tylko w poście, ale także w komentarzu
  • dodawanie dużej ilości komentarzy, w krótkim odstępie czasu (Instagram uzna to za spam)
  • follow różnych kont, a za jakiś czas unfollow
  • masowe lajkowanie zdjęć (limit 60 serduszek na godzinę)
  • używanie zbanowanych #hashtagów
  • dodawanie zdjęć z takimi samymi #hashtagami, jak wcześniej
  • używanie w poście dwóch emotek razem - brzoskwini i bakłażana
  • kupowanie polubień i followersów.

Zobacz: Najstarsza influencerka na świecie to... Polka. Takiej energii 94-latce może pozazdrościć każdy!

Najnowsze