Polska Natalia Oreiro podbija TikToka. Ta dziewczyna wygląda jak jej siostra bliźniaczka!

2021-04-13 15:43
Natalia Oreiro
Autor: Piotr Korczak/REPORTER/EastNews, screen z YouTube/Natalia Oreiro Italian Fanclub

TikTok to aplikacja, na której można znaleźć dosłownie wszystko. Muzyczne trendy, przepisy kulinarne, zapomniane piosenki i oczywiście ciekawych ludzi. Jedną z takich osób jest dziewczyna, która wygląda jak siostra bliźniaczka Natalii Oreiro. Pamiętacie gwiazdę telenoweli Zbuntowany Anioł? Nasza Polka mocno ją przypomina!

Polska Natalia Oreiro podbija TikToka i wygląda jak siostra bliźniaczka popularnej gwiazdy! Natalia Oreiro to nie tylko aktorka, ale także piosenkarka. Większość osób może kojarzyć ją z argentyńskiej telenoweli wyprodukowanej w latach 1998-1999 - Zbuntowany anioł. To właśnie ona wcielała się w główną rolę, czyli Milagros. Natalia Oreiro grała wtedy przepiękną, szaloną, a zarazem biedną dziewczynę z Buenos Aires, która wychowywała się w sierocińcu. Kiedy skończyła 18 lat, została zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca i tam rozgrywała się właśnie cała akcja. Milargos poznała syna swojego pracodawcy Ivo (Facundo Arana) i na zabój się w nim zakochała, oczywiście z wzajemnością.

Telenowela Zbuntowany anioł otrzymała wiele pozytywnych opinii na całym świecie i oczywiście również w naszym kraju. Do dziś wiele osób wspomina rozterki Milargos z wielkim sentymentem, a gdy powtórki serialu pojawiają się w telewizji, każdy z ciekawością na nie zerka. Teraz okazuje się, że mamy swoją własną, polską Natalię Oreiro! Ta dziewczyna wygląda jak jej siostra bliźniaczka!

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Polska Natalia Oreiro na TikToku

Kto by pomyślał, że ktoś może być tak bardzo podobny do Natalii Oreiro, a dokładniej do serialowej Milagros! Mowa o dziewczynie z TikToka - żonie rolnika, czyli @patinaroli. To właśnie ona na jednym z filmików wcieliła się w Natalię Oreiro i pokazała, że wygląda jak jej siostra bliźniaczka! Czerwona czapka, kolorowa kurtka, ten sam błysk w oku, a nawet uśmiech! Poniżej możecie na własne oczy przekonać się, że nasza Polka jest bardzo podobna do Milagros ze Zbuntowanego anioła.

Sonda
Czy oglądałeś serial Zbuntowany anioł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze