Natalia Oreiro

i

Autor: Piotr Korczak/REPORTER/EastNews, screen z YouTube/Natalia Oreiro Italian Fanclub

Polska Natalia Oreiro podbija TikToka. Ta dziewczyna wygląda jak jej siostra bliźniaczka!

2021-04-13 15:43

TikTok to aplikacja, na której można znaleźć dosłownie wszystko. Muzyczne trendy, przepisy kulinarne, zapomniane piosenki i oczywiście ciekawych ludzi. Jedną z takich osób jest dziewczyna, która wygląda jak siostra bliźniaczka Natalii Oreiro. Pamiętacie gwiazdę telenoweli Zbuntowany Anioł? Nasza Polka mocno ją przypomina!

Polska Natalia Oreiro podbija TikToka i wygląda jak siostra bliźniaczka popularnej gwiazdy! Natalia Oreiro to nie tylko aktorka, ale także piosenkarka. Większość osób może kojarzyć ją z argentyńskiej telenoweli wyprodukowanej w latach 1998-1999 - Zbuntowany anioł. To właśnie ona wcielała się w główną rolę, czyli Milagros. Natalia Oreiro grała wtedy przepiękną, szaloną, a zarazem biedną dziewczynę z Buenos Aires, która wychowywała się w sierocińcu. Kiedy skończyła 18 lat, została zatrudniona w bogatej rodzinie Di Carlo jako służąca i tam rozgrywała się właśnie cała akcja. Milargos poznała syna swojego pracodawcy Ivo (Facundo Arana) i na zabój się w nim zakochała, oczywiście z wzajemnością.

Telenowela Zbuntowany anioł otrzymała wiele pozytywnych opinii na całym świecie i oczywiście również w naszym kraju. Do dziś wiele osób wspomina rozterki Milargos z wielkim sentymentem, a gdy powtórki serialu pojawiają się w telewizji, każdy z ciekawością na nie zerka. Teraz okazuje się, że mamy swoją własną, polską Natalię Oreiro! Ta dziewczyna wygląda jak jej siostra bliźniaczka!

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Polska Natalia Oreiro na TikToku

Kto by pomyślał, że ktoś może być tak bardzo podobny do Natalii Oreiro, a dokładniej do serialowej Milagros! Mowa o dziewczynie z TikToka - żonie rolnika, czyli @patinaroli. To właśnie ona na jednym z filmików wcieliła się w Natalię Oreiro i pokazała, że wygląda jak jej siostra bliźniaczka! Czerwona czapka, kolorowa kurtka, ten sam błysk w oku, a nawet uśmiech! Poniżej możecie na własne oczy przekonać się, że nasza Polka jest bardzo podobna do Milagros ze Zbuntowanego anioła.

Sonda
Czy oglądałeś serial Zbuntowany anioł?