Najstarsza influencerka na świecie to... Polka. Takiej energii 94-latce może pozazdrościć każdy!

2021-04-15 16:40 Ewelina Kulasza
babcia
Autor: pixabay.com

Kto by pomyślał, że ponad 90-letnia kobieta może być influencerką na Instagramie - a jednak! Mowa o energiczniej i zarażającej uśmiechem babci, którą uwielbiają tysiące osób. Co ciekawe, to nasza Polka z której możemy być niesamowicie dumni. Więcej szczegółów o pozytywnej i uśmiechniętej pani Ani, znajdziecie w artykule poniżej.

Instagram to miejsce, w którym wręcz roi się od idealnych modelek, pięknych wnętrz, bajkowych krajobrazów i modowych stylizacji. Zazwyczaj przewijają nam się tam nie tylko nasi znajomi, ale także gwiazdy ze świata mediów, telewizji i pierwszych stron gazet. Nie można zapomnieć również o osobach z zagranicy, którzy swoimi zdjęciami potrafią skraść serce niejednej osoby. Teraz okazuje się, że influencerem może zostać każdy, kto tylko chce niezależnie od wieku. Jedną z popularniejszych gwiazd Instagrama jest 63-letnia Nikki Redcliffe, której stylizacje pokochały nawet dużo młodsze kobiety. To prawdziwa ikona mody, stylu i elegancji. Choć mogłoby się wydawać, że Nikki jest najstarszą instagramerką, to nic z tych rzeczy. Nasza Polka pani Ania ją wyprzedziła i możemy być z niej niesamowicie dumni!

Piosenki, które są do siebie podobne

Najstarsza infleuncerka na Instagramie

Najstarszą influencerką na Instagramie jest Polka - pani Ania. To właśnie ona w wieku 92 lat zapragnęła mieć konto w aplikacji i nie mogło być inaczej.. śledzi ją tysiące fanów! Pani Ania szaleje na Instagramie już od trzech lat. Zaraża wszystkich uśmiechem, który zawsze towarzyszy jej na nagraniach wideo. Widać, że ma do tego smykałkę, a stresu ani tremy tam nie zobaczymy. Babcia Ania oprócz przekazywania pozytywnej energii swoim followersom, jest fanką Harry'ego Pottera, a w dodatku porusza również wiele ważnych tematów. Czy to nie jest urocze? Musicie poznać ją lepiej! Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z jej Instagrama @zycie_zaczyna_sie_po_90.

Najnowsze