Young Leosia po francusku jest lepsza od oryginału?! Tego nagrania trzeba posłuchać!

2021-10-25 11:21
Young Leosia
Autor: screen z YouTube/INTERNAZIOMALE

Najpopularniejsza artystka ostatnich miesięcy to Young Leosia. Bez żadnego ale jest idolką młodzieży, która swoimi piosenkami pobiła ich playlisty. Co ciekawe jej klip do numeru Szklanki, zgromadził na samym YouTube ponad 24 mln odsłon! Teraz ukazał się fragment jej hitu w języku francuskim. Musicie tego posłuchać!

Young Leosia po francusku jest lepsza od oryginału?! Tego nagrania trzeba posłuchać! Young Leosia to młoda artystka, która weszła do branży muzycznej z mocnym przytupem. Wszystko przez jej numer Szklanki, który stał się absolutnym hitem 2021 roku i podbił nie tylko YouTuba, ale także TikToka, gdzie co chwile pojawiały się do niego muzyczne trendy. Po ośmiu miesiącach od oficjalnej premiery, teledysk który towarzyszy piosence zdążył wygenerować już ponad 24 milionów odsłon na samym YouTubie! Teraz okazuje się, że piosenka Szklanki została zaśpiewana przez pewnego TikTokera po... francusku! Taka wersja szybko wpadała w ucho wielu osobom, dlatego nie można przejść obok niej obojętnie! Przekonajcie się sami.

Pogadane z Dawidem Kwiatkowskim! [ZAPOWIEDŹ]

Young Leosia - Szklanki po francusku

Był już Szampan od Sanah po francusku, a teraz przyszła kolej na... Szklanki z repertuaru Young Leosi. Piosenka robi furorę na TikToku i co ciekawe, wiele osób uważa ją za większy hit niż oryginał. Szklanki po francusku zostały zaśpiewane przez polsko-francuski zespół BeMy, który został założony przez dwóch braci Mattię i Eliego Rosinskich. Szklanki oraz Szampana śpiewa właśnie Mattia. Obok tego kawałka nie da się przejść obojętnie! Przekonajcie się sami.

- brzmi o wiele lepiej niż po polsku

- to jest lepsze od oryginału 😳😳

- proszę zróbcie cały cover i wrzućcie na youtube

- ale rewelacyjnie to wyszło 😁❤️‼️

Sonda
Którą piosenkę Young Leosi wolisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze