Te filmiki królowały na TikToku w 2022 roku. Twórcy odkryli przepis na sukces!

2022-12-07 14:18
Te filmiki były najpopularniejsze na TikToku w 2022 roku. Widział je każdy!
Autor: Pexels Te filmiki były najpopularniejsze na TikToku w 2022 roku. Widział je każdy!

TikTok jest aplikacją, z której obecnie korzysta ponad miliard ludzi na całym świecie. Robi on prawdziwą furorę! Znajduje się pomiędzy topowymi mediami społecznościowymi. Wraz z nadchodzącym końcem 2022 roku stworzył listę filmów, które były najczęściej oglądane. Większość z nich widziała ogromna część użytkowników!

TikTok jest jedną z najchętniej używanych aplikacji. Z sukcesem przynosi nowe trendy - globalne, jak i lokalne - wyłania influencerów oraz zajmuje wolny czas. Ponad miliard ludzi na całym świecie korzysta z jego dobrodziejstw. Tak jak inne media w ostatnim czasie, postanowił stworzyć podsumowanie 2022 roku. Pojawiły się na nim najczęściej oglądane filmy na świecie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Większość z nich była również chętnie oglądana w Polsce. O tych materiałach słyszała znaczna większość użytkowników TikToka. Zdecydowanie można powiedzieć, że te momenty przejdą do historii internetu!

Nowy trend na TikToku. Ten gest pozytywnie zaskakuje!

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063
Sonda
Wszystkie z tych materiałów widziałeś na swoim TikToku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze