Nowy trend na TikToku. Ten gest pozytywnie zaskakuje!

i

Autor: Pixabay Nowy trend na TikToku. Ten gest pozytywnie zaskakuje!

Nowy trend na TikToku. Ten gest pozytywnie zaskakuje!

2022-11-30 10:21

TikTok jest obecnie jedną z najchętniej używanych aplikacji. Jego forma przyciągnęła naprawdę wielu fanów, zarówno wśród osób młodszych, jak i starszych. Nic więc dziwnego, że tworzy on trendy wśród ludzi, które znane są na całym świecie. Tym razem użytkownicy pozytywnie zaskoczyli swoją pomysłowością!

Trzeba przyznać, że żadne media społecznościowe nie wyznaczały trendów tak bardzo, jak robi to TikTok. To, co staje się modne na tej platformie, automatycznie przenosi się do rzeczywistości. Hity z tej aplikacji kojarzy nie tylko młodzież, ale również dzieci, czy też osoby starsze. Często treść krótkich filmików jest naprawdę zaskakująca, pomysłowa. Jako iż zbliżają się Mikołajki, a niedługo po nich święta, najnowszy trend jest ściśle związany właśnie z nimi! Użytkownicy wzięli sobie pod uwagę ogromny nakład pracy, który w tym okresie czeka... kurierów! Wobec tego przygotowują dla nich miłe niespodzianki.

TikTok - ukryte funkcje. Tych trików mogliście nie znać

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Prezenty dla kurierów - na czym polega ten trend?

Użytkownicy TikToka docenili ogrom pracy, który kurierzy wykonują podczas okresu świątecznego. Nie da się zaprzeczyć, że czeka ich wtedy prawdziwe szaleństwo! To właśnie dlatego korzystający z tej aplikacji postanowili do wysyłanych paczek dołączać prezenty dla pracowników InPost, mowa tutaj o paczkach słodyczy, czy też napojach. Cały proces nagrywają, a następnie wrzucają na swoje media społecznościowe. Trzeba przyznać, że ten gest wydaje się naprawdę miłą niespodzianką!

Najbardziej popularne trendy z TikToka. To one królowały w 2022!

Prezenty dla kurierów - nie wszystkim ten pomysł odpowiada

Dla niektórych użytkowników aplikacji ten trend nie wydaje się najlepszym pomysłem. Są oni zdania, że sami nigdy nie zjedliby, bądź nie wypili, niczego od obcej osoby - i trudno się temu dziwić. Uważają, że rozsądny kurier po prostu nie skorzysta z takiej paczki, co sprawia, że staje się ona najzwyczajniej w świecie bezużyteczna.

Sonda
Co uważasz o prezentach dla kurierów?