Najbardziej popularne trendy z TikToka w 2022 roku

i

Autor: Pexels

Najbardziej popularne trendy z TikToka. To one królowały w 2022!

2022-10-20 14:58

To, co przyjmuje się na TikToku, zwykle staje się popularne na całym świecie. Żadna inna aplikacja nie wyznaczała trendów tak mocno, jak robi to właśnie ta! W 2022 roku na portalu pojawiło się wiele nowych trendów, które influencerzy z chęcią powielali. Sprawdziliśmy, które okazały się najbardziej popularne!

Obecnie liczba użytkowników TikToka wynosi ponad miliard! Nie da się ukryć, że jest to naprawdę imponujący wynik. Ta platforma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się aplikacji, pośród wszystkich internetowych faworytów. Trendy, które się tam pojawiają, zostają w pamięci na długo. To tam powstają kultowe teksty, powielane przez młodzież i nie tylko. Każdy usłyszał je choć raz, nawet jeśli nie należy do grona użytkowników TikToka. Najpopularniejsze z trendów są znane pośród ludzi na całym świecie. A oto jedne z nich!

Trendem na TikToku grzybiarze! Dlaczego użytkownicy tak chętnie wybierają się na grzybobranie?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

I Don't Need To BeReal

Ten trend jest zainspirowany stosunkowo nową aplikacją, która w ostatnim czasie podbija internet. Mowa oczywiście o BeReal. Jej celem jest pokazywanie naturalnych ujęć w social mediach. Jeśli chodzi o trend polega on na tym, żeby na jednym z ujęć umieścić "I don't need to BeReal", natomiast na drugim "I need to Be...", uzupełnione jakąś ciekawą frazą, która odnosi się do osoby nagrywającej wideo.

One thing about me

Jeśli chodzi o ten trend, to jest on naprawdę ciekawy. Użytkownicy opowiadają w nim o interesującym, czasem żenującym, wydarzeniu ze swojego życia. To wszystko dzieje się do bitu piosenki Nicki Minaj "Super Freaky Girl". Zaczyna się popularnym fragmentem z utworu, brzmiącym właśnie "One thing about me", a następnie leci z historią!

Tell Me Without Telling Me

Ten trend był naprawdę popularny przez większość roku 2022! Polega ona na tym, aby powiedzieć coś, jednak nie mówiąc tego, a demonstrując w jakiś kreatywny sposób. Nie sposób było ominąć te TikToki w aplikacji, pojawiały się u praktycznie każdego influencera!