Taylor w Polsce 2023? Koncert marzeniem fanów piosenkarki

2022-10-30 14:38
Taylor Swift
Autor: Bounty Press / BEEM/EAST NEWS

Chociaż Taylor Swift ma w Polsce wierną rzeszę fanów, do tej pory ani razu nie wystąpiła w naszym kraju. Polscy Swifties byli o krok od zobaczenia idolki na żywo, jednak Open'er 2020, którego headlinerką miała być artystka, został odwołany. Wielbiciele gwiazdy robią wszystko, by ściągnąć ją do Polski.

Taylor Swift w Polsce - o tym komunikacie marzą wszyscy fani amerykańskiej wokalistki, która podbija aktualnie wszystkie możliwe rankingi za sprawą najnowszego krążka Midnights. Zapowiedziana podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards płyta z miejsca pobiła szereg rekordów, stając się między innymi najchętniej streamowanym longplayem w ciągu pierwszych 24 godzin od wydania w całej historii serwisu Spotify. Zainteresowanie Midnights było tak wielkie, że spowodowało nawet awarię aplikacji! Nie jest tajemnicą, że promocji płyty towarzyszyć będzie pierwsza od pięciu lat stadionowa trasa koncertowa Taylor Swift. Polscy fani piosenkarki mocno wierzą, że tym razem na liście krajów znajdzie się również Polska. Tym bardziej, że ostatni zaplanowany koncert artystki w naszym kraju został odwołany.

Globalna awaria Spotify. Wszystko przez… Taylor Swift!

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Taylor Swift w Polsce 2023

Taylor Swift miała być gwiazdą Open'er Festival 2020. Niestety, ze względu na wybuch pandemii koncerty zostały odwołane, a gwiazda nie uraczyła fanów swoim show. Nic dziwnego, że wielbiciele piosenkarki wciąż wierzą, że idolka postanowi zrekompensować ich zawód, ogłaszając trasę koncertową na 2023 rok i robią wszystko, by ją tu ściągnąć. Na ten moment nieznane są żadne konkrety związane z nowym tournee artystki, ale tak samo jak jej fani wierzymy, że planując je, pomyślała o Polsce. Firma Alter Art, która odpowiada za Open'era, promuje nowe wydawnictwo gwiazdy w swoich mediach społecznościowych. Czyżby coś było na rzeczy?

Sonda
Taylor Swift w Polsce - wybierzesz się?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze