Globalna awaria Spotify. Wszystko przez… Taylor Swift!

2022-10-21 8:47
Taylor Swift
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Nowa płyta Taylor Swift to wydarzenie tak wielkie, że najpopularniejszy serwis streamingowy nie wytrzymał obciążenia i przestał działać. Chwilę po wydaniu krążka użytkownicy Spotify skarżyli się na problemy ze skorzystaniem z popularnej aplikacji oferującej muzykę. Gwiazda pobije nowe rekordy?

Nowa płyta Taylor Swift zatytułowana Midnights jest już dostępna. Amerykańska wokalistka cieszy się na świecie mianem prawdziwej współczesnej ikony, a każde z jej wydawnictw traktowane jest jak Boże Narodzenie dla fanów muzyki pop. Ilekroć artystka wydaje nowe single, czy jak w tym przypadku cały longplay, to słuchacze, których niekoniecznie można nazwać fanami, sięgają po wydawnictwo, by sprawdzić, co wokalistka przygotowała tym razem. Nie inaczej jest w przypadku Midnights - zapowiedzianego w sierpniu 10. albumu Taylor Swift, który zadebiutował w piątek, 21 października. Zainteresowanie nową pozycją w dorobku piosenkarki było tak duże, że oferujący muzykę serwis Spotify... przestał działać! Internauci ponownie mówią o wpływie Taylor Swift.

Taylor Swift wyrusza w trasę koncertową! Fanów czeka rekompensata za odwołanego Open’era?

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Awaria Spotify przez Taylor Swift

Żadna premiera muzyczna w tym roku nie wzbudziła aż takich emocji jak właśnie Midnights. Widać to doskonale na przykładzie Spotify, który uległ awarii na skutek przeciążenia. Fani otrzymali powiadomienie, że coś poszło nie tak i muszą chwilę zaczekać, by skorzystać z aplikacji. Wszystko wskazuje zatem na to, że Midnights może być najlepszym debiutem tego roku. Gwiazda zapowiedziała już szereg niespodzianek związanych z jego promocją, a pierwszą z nich będzie teledysk do piosenki Anti-hero, który zadebiutuje na kanale artystki o godzinie 14:00.

Sonda
Lubisz piosenki Taylor Swift?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze