Taylor Swift

i

Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

KONCERTY 2024

Taylor Swift - BILETY na The Eras Tour w Warszawie 2024. Kiedy i za ile kupić wejściówki na koncert?

2023-06-24 16:12

To już oficjalne! Taylor Swift wystąpi w Polsce. Amerykańska wokalistka po raz pierwszy zawita do naszego kraju w ramach europejskiej części tournee The Eras Tour, które stanowi podsumowanie jej bogatego dorobku. Sprawdźcie, gdzie i kiedy będzie można kupować bilety na koncert Taylor Swift w Warszawie 2.08.2024 roku.

Bilety na koncert Taylor Swift w Polsce trafią do sprzedaży już w lipcu! Amerykańska gwiazda oficjalnie zapowiedziała pierwsze w karierze show w naszym kraju, wprawiając wszystkich polskich Swifties w nie lada ekscytację. Polska publiczność czekała na koncert wokalistki od lat. W 2020 roku marzenie dziesiątek tysięcy wielbicieli miało się spełnić, bowiem piosenkarkę ogłoszono headlinerką Open'er Festival. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak wszystkie plany. Pierwsza od czasów Reputation i ogłoszona w listopadzie 2022 roku trasa The Eras Tour doczekała się w końcu rozszerzenia o koncerty w Europie, w tym także w Polsce. Taylor Swift wystąpi w Warszawie już w przyszłym roku, 2 sierpnia 2024, na PGE Narodowym. Wielu fanów zastanawia się, kiedy wystartuje sprzedaż biletów. Informacja ta została już podana przez organizatorów. By uniknąć ingerencji botów, wielbiciele artystki muszą jednak wcześniej wypełnić specjalny formularz rejestracyjny, który umożliwi im zajęcie miejsca w kolejce. 

Taylor Swift w Polsce 2024 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy wystąpi wokalistka?

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Bilety na Taylor Swift w Polsce 2024

Bilety na The Eras Tour w Warszawie trafią do sprzedaży 12 lipca, o godzinie 12:00. Fani, którzy są zainteresowani zakupem wejściówek, mogą dokonywać rejestracji za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Taylor. Taki ruch ma zapobiec nabywaniu biletów przez wykupione boty. Ważne - rejestracja jest otwarta jedynie do piątku, 23 czerwca 2023 roku, do godziny 23:59. Jak podaje Alter Art, organizator koncertu Taylor Swift w Polsce, rejestracja nie gwarantuje dostępu do sprzedaży biletów, ani ich zakupu. Spodziewane jest bowiem ogromne zainteresowanie. Niektóre rejestracje mogą nie zostać pozytywnie zweryfikowane i nie uzyskać dostępu do sprzedaży biletów. Informacja zwrotna dotycząca rejestracji pojawi się 5 lipca na podanym w formularzu mailu.

Po ile bilety na Taylor Swift?

Niestety, ceny wejściówek na show Taylor w ramach The Eras Tour nie są jeszcze znane.