Taniec z gwiazdami 2022 - nowa edycja. Kiedy premiera? Kto wystąpi w programie?

2022-06-23 16:56
Taniec z Gwiazdami
Autor: materiał prasowy Polsat

Taniec z gwiazdami już wkrótce powróci do polskiej telewizji. Wiadomo już, że powstanie nowa edycja. Fani tanecznego show już się zastanawiają, kiedy pojawią się nowe odcinki oraz jakie gwiazdy zmierzą się ze sobą na parkiecie. Co wiadomo na temat 26. sezonu? Mamy dla was najważniejsze informacje.

Taniec z gwiazdami to prawdziwy klasyk wśród programów rozrywkowych w Polsce. Widzowie z zainteresowaniem obserwują rozwój tanecznych umiejętności uczestników i trzymają kciuki za swoich faworytów. W 2021 roku zakończyła się 25. edycja, w której zwycięzcą okazał się aktor Piotr Mróz, któremu towarzyszyła tancerka Hanna Żudziewicz. Fani Tańca z gwiazdami już myślą o kolejnej edycji. Wiadomo, że taka powstanie. Rozpoczęły się już przygotowania do wielkiej premiery. Są także pierwsze informacje na temat uczestników. Kto zatańczy na parkiecie? Kiedy pierwszy odcinek 26. edycji? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami - kto wygrał poprzednie edycje? Lista wszystkich zwycięzców programu

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Taniec z gwiazdami 2022 - PREMIERA

Kiedy odbędzie się wielka premiera 26. edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Tej informacji poszukują fani słynnego show. Dokładna data nie jest jednak jeszcze znana. Wiadomo, że Polsat planuję transmisję programu jesienią 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - Krzysztof Rutkowski uczestnikiem nowej edycji? Wiadomo, ile ma dostać za udział!

Taniec z gwiazdami 2022 - UCZESTNICY

Na oficjalną informację Polsatu na temat uczestników 26. edycji Tańca z gwiazdami trzeba jeszcze poczekać. Pojawiły się jednak pierwsze plotki. Media wskazują jako gwiazdę nowego sezonu detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Na parkiecie mogą też zatańczyć Ilona Krawczyńska, Evelina Ross, Karolina Pisarek i Michał Mikołajczak.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze