Natalia Janoszek - wzrost, Instagram, rodzice, wiek, partner, 365 dni, Cannes, Bollywood, filmy, miss

2021-10-12 15:48 Adrian Rybak
Natalia Janoszek
Autor: WBF

Natalia Janoszek to nazwisko, o którym bardzo głośno zrobiło się w 2021 roku. Kim jest? To polska aktorka, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Internauci poszukują informacji na jej temat. Ile Natalia ma wzrostu i lat? Kim jest jej chłopak? Gdzie zagrała? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Natalia Janoszek - wzrost, Instagram, rodzice, wiek, partner, 365 dni, Cannes, Bollywood, filmy, miss. To frazy, które najczęściej wpisywane są w wyszukiwarce Google, kiedy internauci poszukują informacji na temat Natalii Janoszek. Postanowiliśmy ułatwić zadanie i zabraliśmy najważniejsze ciekawostki w jednym miejscu. Oto kilka faktów z życia Natalii Janoszek.

Natalia Janoszek - wiek, wzrost

Natalia Janoszek urodziła się 15 czerwca 1990 roku w Bielsku-Białej. Oznacza to, że w 2021 roku skończyła 31 lat. Według informacji dostępnych w internecie ma 165 centymetrów wzrostu.

Natalia Janoszek - Instagram

Natalia Janoszek, podobnie jak wiele innych gwiazd, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą @nataliajanoszek. Obserwuje ją ponad milion użytkowników.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Natalia Janoszek - rodzina

Wiele osób szuka informacji na temat rodziny Natalii Janoszek. Niestety, aktorka nie mówi dużo na temat swoich bliskich. W internecie nie ma informacji na ich temat. Wiadomo, że Natalia pochodzi z Bielska-Białej, a więc można się domyślać, że stamtąd pochodzi jej rodzina.

Natalia Janoszek - partner

Natalia nie mówi dużo na temat swojego życia prywatnego, w tym także miłosnego. W 2018 roku w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN zdradziła, że z nikim się nie spotyka. Nie wiadomo, czy od tamtej pory się to zmieniło. W 2021 wyjawiła, że pewien grecki bogacz zapłacił milion dolarów za kolację z nią, ale nie jest to jej partner.

Natalia Janoszek - filmy, Bollywood, Cannes

Natalia Janoszek jest polką, która osiągnęła sukces w Bollywood. W 2012 zadebiutowała w filmie Dreamz. W 2019 zagrała również w amerykańskiej komedii The Swing of Things. Międzynarodową popularność zdobyła, kiedy pojawiła się na czerwonym dywanie 72. Festiwalu Filmowego w Cannes.

Natalia Janoszek - miss

Wiele osób nie wie, że Natalia Janoszek swoją karierę zaczynała od konkursów piękności. W wieku 16 lat wystąpiła w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek. Później reprezentowała Polskę w licznych konkursach międzynarodowych - Miss Peace International 2009, Miss Ocean International 2011, Supermodel International 2012, Swimsuit USA 2012, Tropic Beauty 2013 czy Miss Bikini Universe 2013.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE