Krzysztof Rutkowski

i

Autor: TRICOLORS/East News Krzysztof Rutkowski wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

Taniec z gwiazdami 2022 - Krzysztof Rutkowski uczestnikiem nowej edycji? Wiadomo, ile ma dostać za udział!

2022-06-22 17:33

Taniec z gwiazdami wkrótce wróci na antenę! Telewizja Polsat potwierdziła realizację nowej edycji i wszystko wskazuje na to, że znamy już pierwszego uczestnika słynnego show. Ma nim być najpopularniejszy detektyw w Polsce, czyli Krzysztof Rutkowski. Ile ma dostać za udział? Ta kwota może zaskoczyć!

Taniec z gwiazdami zaskoczy swoją nową edycją. Widzowie mogą spodziewać się nazwisk, których nikt nie spodziewałby się w tego typu programie telewizyjnym. Wiele wskazuje na to, że pierwszym uczestnikiem kolejnej edycji tanecznego show będzie Krzysztof Rutkowski. Taką informację przekazał serwis Pomponik, który powołuje się na informatora z produkcji programu. Kim jest Krzysztof Rutkowski? To 62-letni polski detektyw oraz były polityk. W 2002 roku stał się właścicielem Biura Doradczego Rutkowski, a niedługo później podpisał kontrakt ze stacją TVN i został gwiazdą programu Detektyw. Tak też rozpoczęła się jego popularność. Gościnnie już wielokrotnie pojawiał się w różnych telewizyjnych show, ale nigdy nie był uczestnikiem. Taniec z gwiazdami to nowe wyzwanie w jego karierze.

55-letnia Eva Minge pokazała się w bikini. Posypały się komentarze internautów

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Krzysztof Rutkowski - ile ma dostać za Taniec z gwiazdami?

Udział Krzysztofa Rutkowskiego z pewnością przyniesie wiele emocji. Nie ma wątpliwości, że będzie to jedno z najmocniejszych nazwisk nowej edycji, a to zawsze wiąże się z wysokim wynagrodzeniem. Za ile popularny polski detektyw wejdzie na parkiet, aby tańczyć dla widzów Polsatu? Do takiej informacji miał dotrzeć SuperExpress. Serwis podaje, że Rutkowski weźmie udział w Tańcu z gwiazdami za 30 tysięcy złotych. Taką kwotę ma jednak dostawać nie za całą edycję, a za jeden odcinek! Warto jednak zaznaczyć, że Polsat nadal nie potwierdził udziału Rutkowskiego w programie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE