Taco Hemingway odwołuje trasę koncertową? MAMY KOMENTARZ organizatorów

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Taco Hemingway odwołuje trasę koncertową? MAMY KOMENTARZ organizatorów

Taco Hemingway odwołuje trasę koncertową? MAMY KOMENTARZ i niespodziankę od organizatorów

2020-09-29 16:35

Taco Hemingway zmuszony był, tak jak inne wielkie gwiazdy, wstrzymać swoją trasę koncertową. Co wiadomo o koncertach jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce? Mamy najnowszy komentarz i niespodziankę od organizatorów. Przekonajcie się i poznajcie ją na ESKA.pl.

Taco Hemingway odwołuje koncerty 2020? Takie pytanie zadają sobie fani, którzy z niecierpliwością wyczekują przełożonych występów. Te zostały przeniesione w wyniku pandemii i ograniczenia związanego z możliwością organizacji wydarzeń. Problem ten dotyczy wiele gwiazd. Raper tym samym nie był w stanie dokończyć tournee promującego album Pocztówka z WWA, Lato 19'. Mowa o trasie nazwanej Pocztówka z Polski Tour. Taco Hemingway do zagrania, w ramach tej trasy, ma jeszcze koncert w Gdańsku, Toruniu, Lublinie, Łodzi, Poznaniu i we Wrocławiu. Bilety na wszystkie występy momentalnie zostały wyprzedane, więc nic dziwnego, że zainteresowanie przeniesionymi wydarzeniami jest tak duże. Niektórzy, najbardziej zniecierpliwieni fani, zdecydowali się napisać wiadomość prywatną do osób odpowiedzialnych za facebookowe konto miejsc, w których mają odbyć się koncerty Taco Hemingwaya. Jedni napisali na Facebooku do Hali Stulecia we Wrocławiu, inni do Centrum Stocznia Gdańska, a jeszcze inni do Klubu Wytwórnia. 

Ile wiesz o Taco Hemingwayu?

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodził się Taco?

Taco Hemingway - koncerty 2020

Fani Taco Hemingway'a napisali do wielu miejsc, w których mają odbyć się koncerty ulubionego artysty. Najczęściej uzyskali odpowiedź, z prośbą o kontakt z organizatorem wydarzenia. Niepewność fanów w związku z koncertami wzrosła jednak, gdy uzyskali odpowiedź od jednego z administratorów miejsca. Według relacji jednego z internautów, miał otrzymać wiadomość, że cała trasa koncertowa jest odwołana. Ostatecznie tak nie jest, o czym dowiedzieliśmy się u źródła, czyli agencji Revolume. 

Taco Hemingway - co z koncertami? KOMENTARZ

Skontaktowaliśmy się z agencją Revolume, czyli organizatorem koncertów Taco Hemingwaya na trasie Pocztówka z Polski. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że koncerty nie są odwołane:

Wszelkie oficjalne informacje odnośnie przyszłości trasy Taco Hemingwaya będziemy w pierwszej kolejności publikować w postach na wallach wydarzeń FB. Na ten moment wszystko odbywa się zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie artysty.

- komentuje ESKA.pl, agencja Revolume. Jednocześnie organizatorzy dodają:

O przyszłości trasy decyduje artysta w porozumieniu ze swoim managementem i nami, czyli agencją produkcyjną 

- napisano nam w oświadczeniu. Niedługo później pojawiły się nowe daty koncertów Taco Hemingwaya. Gdzie i kiedy wystąpi raper?

Taco Hemingway - koncert 2021

  • Taco Hemingway - Lublin 2021, Targi Lublin S.A. - 29.05.2021: 17:30-21:30
  • Taco Hemingway - Łódź 2021, Klub Wytwórnia - 02.06.2021: 17:30-23:30
  • Taco Hemingway - Gdańsk 2021, Stocznia Gdańsk - 06.06.2021: 17:30-23:30
  • Taco Hemingway - Toruń 2021, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki - 13.06.2021
  • Taco Hemingway - Wrocław 2021, Hala Stulecia - 26.06.2021: 17:30-21:30
Taco Hemingway - płyta Jarmark

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych i PGE Narodowy z Dawidem Podsiadło, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki.