Taco Hemingway pokonał sam siebie! Płyty Jarmark i Europa rozbiły bank

2020-09-17 12:37
Taco Hemingway
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Nie ma mocnych na Taco Hemingwaya. Jak można się było spodziewać, najnowsze wydawnictwa rapera - krążki Jarmark i Europa okazały się wielkimi hitami. Artysta pokonał sam siebie na liście sprzedaży i aktualnie może pochwalić się dwoma albumami na podium notowania najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju. O wielkim sukcesie Taco przeczytacie na ESKA.pl.

Taco Hemingway - płyty Jarmark i Europa najpopularniejszymi wydawnictwami muzycznymi w naszym kraju! Gdy raper zapowiedział premierę nie jednego, a dwóch krążków, chyba nikt nie miał wątpliwości, że odniosą one wielki sukces. Tak też się stało! Taco Hemingway jest bez wątpienia jednym z czołowych przedstawicieli polskiej rap sceny, a ten wynik jest tylko tego kolejnym dowodem. Mało który artysta może pochwalić się taką liczbą certyfikatów, co on. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że raper wrzuca do sieci swoje krążki całkowicie nieodpłatnie. Mimo tego, fani z chęcią zamawiają jego albumy z oficjalnej strony internetowej oraz słuchają ich w serwisach cyfrowych, co również przekłada się na pozycję w notowaniu najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju.

Album Jarmark ukazał się tydzień przed Europą, bowiem 28 sierpnia 2020. Na nośniku fizycznym pojawił się jednak tydzień później, 4 września, czyli tego samego dnia, co Europa. Który spotkał się z lepszym przyjęciem polskich słuchaczy?

Taco Hemingway - płyta Jarmark

Taco Hemingway - płyty Jarmark i Europa hitami

Taco Hemingway okazał się lepszy między innymi od zespołu Metallica, jak i od debiutującej z Getaway (Into My Imagination) Viki Gabor. Artysta zamieścił aż dwa krążki na podium najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Album Jarmark sprzedał się lepiej, niż Europa, dzięki czemu znalazł się na samym szczycie notowania. Longplay z numerem Michael Essien Birthday Party uplasował się na 2. miejscu. Podium zamyka Budda z wydawnictwem Rozdaję karty. Viki Gabor dotarła do 6. miejsca. Gratulacje! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze