Taco Hemingway - płyta Europa czy Jarmark? Który album bardziej ci się spodobał? [SONDA]

2020-09-04 13:40
Taco Hemingway - płyta Europa czy Jarmark? Który album bardziej ci się spodobał? [SONDA]
Autor: album cover art / Taco Corp / 2020 Taco Hemingway - płyta Europa czy Jarmark? Który album bardziej ci się spodobał? [SONDA]

Najnowsza płyta Taco Hemingway'a Europa to muzyczna odskocznia, od poruszającego poważne tematy krążka Jarmark. Pierwszy album pojawił się w sklepach 28 sierpnia, drugi zaś 4 września. Fani artysty już toczą bitwę, która z tym płyt jest lepsza. Wy możecie zabrać głos w tej sprawie na ESKA.pl.

Taco Hemingway - płyta Europa czy Jarmark? Rok 2020 ewidentnie należy do Taco Hemingwaya. Artysta rozpala fanów za każdym razem gdy udostępni relacje na Instagramie. Wywołał furorę, gdy ogłosił dwa albumy w bieżącym roku. Słowa dotrzymał! Teraz fani artysty już toczą bitwy między sobą, która z płyt jest lepsza. Europa czy Jarmark. Jarmark, to płyta z dwunastoma utworami i jedną dodatkową piosenką dla osób, które nabyły album w przedsprzedaży. Hemingway zapowiadał, że wydawnictwa będzie dotykało poważnych tematów, które interesują społeczeństwo. Utwór Łańcuch I: Kiosk, otwiera album Jarmark i został stworzony we współpracy z Arturem Rojkiem. Europa to wydawnictwo z trzynastoma utworami i jednym dodatkowym dla osób, które kupiły płytę w przedsprzedaży. Album ten to luźne podejście do muzyki. Jednocześnie artysta chce dać odetchnąć słuchaczowi od aktualnych, dusznych tematów. 

Taco Hemingway - Europa vs Jarmark. Wybierz lepszy album!

Fani Taco Hemingwaya przebijają się argumentami, która z jego dwóch najnowszych płyt jest lepsza. Postanowiliśmy na ESKA.pl zorganizować dla Was sondę. Sami jesteśmy ciekawi czy wybierzecie Jarmark, a może Europę. Chyba, że obydwa krąży przemówiły do Waszego serca. Zagłosujcie już teraz!

Sonda
Który z albumów Taco Hemingwaya jest lepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze