Taco Hemingway lada chwila wyda nową płytę?! "Ładowanie" rozpoczęte na Insta!

2020-07-08 10:10 Ewelina Kulasza
Taco Hemingway
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News Taco Hemingway

Każda osoba, która ma swojego muzycznego ulubieńca zawsze czeka na nowości od swojego idola. Jak można się domyślać miesiąc lipiec, to dla Taco Hemingwaya ulubiony czas na wydawanie nowości. Rok temu o podobnej porze ukazał się krążek artysty Pocztówka z WWA, Lato’19. Czy w najbliższej przyszłości fani mogą liczyć na niespodziankę od popularnego rapera? Wskazuje na to jeden szczegół! Więcej dowiecie się na ESKA.pl.

Taco Hemingway lada chwila wyda nową płytę?! "Ładowanie" rozpoczęte na Insta! Ta informacja może nie tylko szokować, ale również ucieszyć niejednego wielbiciela muzyka. Taco Hemingway to ceniony polski raper, który bez wątpienia ma wielu fanów. Dodatkowo jest członkiem duetu Taconafide, w którym mogliśmy usłyszeć również głos Quebonafide. Taco swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2011 roku, wypuszczając anglojęzyczny mixtape Who Killed JFK. Początkowo muzyk przyjął pseudonim Foodvillain, ale rok później zmienił go na obecną nazwę Taco Hemingway. Rok temu w lipcu fani rapera mocno się ucieszyli. Powodem była jego ostatnia płyta zatytułowana Pocztówka z WWA, Lato’19. Krążek został bardzo dobrze odebrany, a wiosną 2020 miała rozpocząć się trasa koncertowa artysty. Niestety z uwagi na pandemię koronawirusa, która pojawiła się również w naszym kraju koncerty zostały przełożone.

Zobacz: Taco Hemingway rapował, że wyda parę płyt w lipcu. Teraz jego wers nabiera znaczenia!

Jak mogą zauważyć obserwatorzy Taco Hemingwaya, raper rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Jeśli jednak już coś opublikuje, wtedy można poważnie zastanowić się nad celem oraz intencją muzyka. Czy tak jest i tym razem?

Taco Hemingway - 2020.loading

Kilka dni temu Taco Hemingway opublikował na swoim Instagramie, liczącym blisko 500 tys. followersów nowe zdjęcie. Co ciekawe wykonała je Iga Lis, która prywatnie jest jego dziewczyną. Podpis, który pojawia się pod fotografią brzmi kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec... Ponadto na zdjęciu Taco oznaczył konto, które obserwuje tylko on @2020.loading. Wierni fani rapera od razu zaczęli snuć podejrzenia, że fotka na Instagramie jest zapowiedzią jego nowej płyty. Wszystko na to wskazuje, ponieważ artysta za pośrednictwem InstaStories na czarnym tle opublikował datę 08.07.2020 godzina 12:00. Warto również wspomnieć, że Taco Hemingway na początku maja tego roku przystąpił do akcji #Hot16Challenge2 i w swojej nawijce wspomniał o wydaniu paru płyt w lipcu. Czy rzeczywiście Taco Hemingway zaskoczy fanów muzycznymi nowościami w najbliższym czasie? Z pewnością was o tym poinformujemy - bądźcie czujni!

Domowe granie: Skytech porywa energetycznym setem!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze