Tekashi 6ix9ine kręcił teledysk z Nicki Minaj podczas aresztu domowego. Pokazał kulisy!

Tekashi
Autor: YouTube/ Tekashi 6ix9ine

Tekashi udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Za pośrednictwem mediów społecznościowych, popularny raper opublikował zakulisowe wideo, pokazujące, jak wyglądała praca nad jego ostatnimi teledyskami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 6ix9ine kręcił je podczas odbywania domowego aresztu. O szczególach przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Tekashi 6ix9ine - nowe teledyski rapera generują miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Nic dziwnego - w końcu 24-letni artysta to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku muzycznego. Świadczy o tym między innymi fakt, że na współpracę z nim zdecydowała się ikona kobiecego rapu Nicki Minaj. Raperka wystąpiła gościnnie w kawałku TROLLZ, który nie tylko zadebiutował na samym szczycie najważniejszego notowania muzycznego w Stanach Zjednoczonych jako czterdziesty numer w historii, ale również cieszył się wielką popularnością na całym świecie. Zrealizowany do utworu TROLLZ kolorowy wideoklip znalazł się na karcie na czasie także w Polsce.

O Tekashi było ostatnio głośno z wielu powodów. Nie dość, że artysta opuścił więzienie, to zadarł z Arianą Grande i Justinem Bieberem, zarzucając im nielegalne praktyki, takie jak kupowanie wysokich pozycji swojego singla na listach przebojów. Mimo niesprzyjających, wydawać by się mogło, warunków, ostatnie tygodnie przyniosły również nowości muzyczne ze strony 6ix9ine'a - wspomniane TROLLZ z gościnnym udziałem Nicki Minaj oraz kawałki GOOBA i hiszpańskojęzyczny YAYA. Za pośrednictwem Instagrama, Tekashi pokazał, jak wyglądała praca nad jego teledyskami.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Tekashi - nowe teledyski

Choć raper opuścił mury więzienia, wciąż pozostaje w areszcie domowym. Ta niełatwa sytuacja nie przeszkodziła mu jednak w kontynuowaniu kariery muzycznej i wypuszczaniu nowych projektów. Artysta zaprezentował aż trzy klipy, a dopiero teraz pokazał, jak wyglądała praca nad nimi. W opisie do wideo, gwiazdor przyznał też, że nie może doczekać się odzyskania wolności. Zapowiedział, że gdy tylko skończy się areszt, wyruszy w miasto, by celebrować.

Najnowsze